• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


1 Erkek 1 Kadın


#1
1-erkek-1-kadin-dizisinden-sevgililer-gu...-mesaj.jpg

Bir Erkek Bir Kadın, Bando Yapım tarafından yapılıp Star TV'de yayınlanan Türk komedi dizisi. Dizi, temel olarak Zeynep ve Ozan arasındaki ilişki ve yaşadıkları hayat üzerine kurgulanmıştır.
2008 yılında 1 Kadın 1 Erkek adıyla TürkMax'te yayın hayatına başlayan program 2012 yılında ise Star TV'ye transfer olarak Bir Erkek Bir Kadın adını almıştır.


Zeynep ve Ozan 4 yıldır birlikte yaşamaktadır. Zeynep sürekli evlilik hayalleri kuran, romantizm düşkünü bir kadındır. Ozan ise sürekli cinselliği düşleyen ve romantizmden nefret eden bu yüzden de evlenmeyip birlikte yaşamayı sürdürmeyi düşünen bir erkektir. Bu iki kişinin başından geçen olaylar, yaşadıkları maceralar konu bütünlüğünün sağlandığı skeçler olarak aktarılmaktadır.
Kadınlarla erkekler arasındaki ilişkilerin komik ve samimi bir üslupla anlatıldığı programda hayattan gündelik olaylar işlenmektedir. Zeynep ve Ozan çiftini merkez alarak insanların gündelik hayatı işlenen yapımda olaylar ev içinde, arabada, alışverişte, kayınvalidenin evinde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçmekte; dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün, çok cesur ve doğal bir tarzla işlenmektedir. Karakterlerin birbirinden zıt duygusal dünyaları ve aralarındaki ufak tefek çekişmeler programın mizahi yönünü ortaya çıkarmaktadır.


 
Cevap
#2
Güzel dizi bağımlılığım yok canım sıkıldında denk gelirsem izlerim :) çünki genelde pc başında geçer vaktim tv e pek bakmam
 
Cevap
#3
bu en sevdiğim.:)


bir de bu kadının ''öküz'' deyişine bayılıyorum:) 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi