• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

6. kitap (Kış Rüzgarları) çıkış tarihi

Kitap çıkarsa diziyi kim izleyecek ? Bence kitap 7. sezonun ortalarına ya da sonlarına doğru çıkar. Emin olun dizisi yapılmamış olsaydı şimdiye kadar serinin son kitabını bile okuyup bitirmiştik. :(

Cevap
Bu da mantıklı bir düşünce ama zaten kitabı varken dizi çıktı ve dizinin hayranlarının çoğu hala kitabı okumadı. Endişeleri bu ise saçma ve okuyculara karşı da ayıp ediyorlar.

Cevap
Kendi adıma söyleyebilirim ki diziden hoşlanmıyorum çünkü kitapları birebir yorumlayan benken orada benim hayal gücüm devreye giriyorken bu tarz serilerin dizi-film uyarlamalarında başkalarının yorumlaması, ekle çıkar yapması söz konusu oluyor ve benim gibilerin kitapları okurken kurdukları bozabiliyorlar.

Neyse hadi artık çıksa da özellikle ve özellikle benim gibi diziyi izlemeyi çok önceden bırakmış ve bundan ötürü 5.kitabı okuyup bitirdiği günden bu yana adeta seriye olan açlığı tavan yapmış hayranları mutlu etse diyorum.
[-] Bu mesajı 4 üye beğendi:
  • Ar-Phazon, dusunce, MimarBrandonStark, starseh

Cevap
Ölmeden yazsa diyorduk.

Ölmeden okuyabilsek diyoruz...

Öff...
[-] Bu mesajı 4 üye beğendi:
  • Ar-Phazon, henrymorgan92 , starseh, Thyphon Stark

Cevap
Yıl oldu 2017... hala bekliyoruz.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kış Rüzgarları Kitabından Beklentileriniz Lannistargaryen 78 25,628 29-01-2017, 03:43 PM
Son Yorum: stannisci
  6.Kitap Ne zaman çıkacak ? Hakansenturk 280 127,895 12-01-2017, 02:36 PM
Son Yorum: ___EG___
  Kış Rüzgarları kitabı hangi renkte basılır? neyazam 10 911 07-01-2017, 11:05 PM
Son Yorum: svurgun
  Kış Rüzgarları'nda sizce hangi karakterin kaç bölümü olacak? Galad 46 14,922 14-09-2016, 09:09 PM
Son Yorum: stannisci
  George RR Martin yeni kitap hakkında açıklamalarda bulundu. Icefyre 57 34,499 05-05-2016, 04:26 PM
Son Yorum: HATTUBABA

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi