• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

[Spoiler] Aegon VI'un Jon Snow olması?

@JaqenHgar

Genç Griff'in hikayeye bir etkisi olacagini, basarilar elde edecegini ama sonunda, hikayeye sonradan dahil olan bir karakterin Kral veya Azor Ahai olamayacagini, bunun serinin basindan beri okudugumuz önemli karakterlerin hikayelerini anlamsizlastiracagini, hatta onlara haksizlik olacagini düsündügümü söyledim.
Bunun neresi önyargi? :) "Bir cacik olmaz" lafina mi takildin? Ben bunu su anlamda söyledim :

Genç Griff basarilar elde edecek, Taht Oyunlarinda bir etkisi olacak, yani hizli bir yükselis yasayacak ama düsüsü de bir o kadar hizli olacak. Peki bu nasil olur? Dany'nin gelisi ile. Genç Griff bir Targaryen oldugunu saniyor ama belli ki degil, ve böyle bir sey varsa bu ortaya çikar bir sekilde ve Dany ile karsi karsiya gelirler. Genç Griff'in Dany'nin gücüne karsi koyacagini düsünmüyorum ben. Ölümsüzlerin de dedigi gibi, Daenerys "yalanlarin katili" olacak ve Aegon'un sonunu getirecek. Nihayetinde hikayeye kattigi heyecan, entrika, olay disinda Genç Griff'den bir cacik olmayacak.

"Bir cacik olmaz" dememin anlami buydu iste, geçen sefer bu sekilde açiklama yapmaya üsendim. Hee birde, yine yanlis anlasilma olmasin, açiklamamda "olacak", "yapacak" sekilde kesin bir dille konustum ama bunlarin sadece düsünce oldugunu da ekleyeyim. Benim düsüncem. Teorim. Bakis açim... Ne dersen de :D Ama önyargi degil, önyargi olsaydi sanirim neden böyle düsündügümü bu sekilde açiklayamazdim.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • LyannaTargarye1

Cevap
Keşke dedigin gibi dogru olsa ama simdiye kadarki sizdirilan senaryo diye paylasilanlar doğru çıktı o yüzden dogru olması güç değil

5.bölümde de öğrendik ki Rhaegar ve Lyanna evleniyor bu yüzden Jon gerçek bir targaryen yani piç falan degil. Bir de rhaegar'in aegon kehaneti yuzunden jon'a da aegon ismini koydugunu duymustum yani iki tane aegon diye oglu var eger eliadan olan oglunu diziye isleyecek olsalardi simdiden sinyalini verirlerdi bi yerlerde bence konusu bile acilmayacak jon targaryen olduğunu öğrenecek dany ile evlenecekler falan

Cevap
Jaehaerys Targaryen, Jon Snow, Azor Ahai, Vaat edilen Prens, Ateş ve Buz ustası, Uzun Gecenin Galibi, Işık Büyücüsü, Rheagar'ın oğlu, Kuzey Kralı ve Yedi Krallık Kralının Hakimi!

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mutlu Jon Snow'un Gerçek Adı Dudak Okuyarak Öğrenildi slayerss 42 7,262 15-08-2017, 04:51 PM
Son Yorum: KomTheBeast
  Jon Snow neden Umber'leri ve Karstark'ları Afetti kafeinn 21 1,973 31-07-2017, 10:09 PM
Son Yorum: TurkJedi
  Ejderha Kayası'nın Dany geldiğinde boş olması! gokturkcansiz 12 1,110 29-07-2017, 09:23 PM
Son Yorum: arminius
Ampül Teori  Azor Ahai'nin Gelmeyecek Olması Ser Davos Seaworth 13 994 29-07-2017, 02:58 PM
Son Yorum: Ser Davos Seaworth
  Spoiler  Jon Snow'un Tartışılan Gerçek Adı Açıklandı Destina 57 4,193 12-07-2017, 08:24 PM
Son Yorum: NeşeÖzdemir

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi