• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Alternatif Kızıl Düğün


#1
Kızıl Düğün 2

Müzisyenlerden Castemera Yağmurları şarkısı duyuluyordu.Ned birden irkildi "Burada olmamalıyım" diye düşündü.1000 kişilik Stark kuvveti 8000 bin kişilik kuzey ordusu olmasına rağmen Ned tedirgindi.
Jorry'e döndü "Kuvvetlerimiz yerinde mevzilendi mi ? Bu düğün beni ürkütüyor" dedi.Walder Frey konuklarına cömert davranıyordu ama soğuk bakışları yüzünden hiç eksik olmuyordu leş bekleyen akbaba bakışları...

Frey ailesi çok genişti Edmure seçim yaparken baya zorlanmıştı,"Cat'in genlerini taşıyan biri iyi seçim yapacaktır" diye düşündü Ned.Tully Lordu yaklaşarak eski eniştesine sıcak bir gülümseme attı.
"Keşke oda yanımızda olsaydı,eminim bu günü görmek isterdi" dedi.Edd Ned doğrularak "Uzun zaman oldu bence bu güzel gününüzde böyle şeyleri düşünmeyin dedi.

Catelyn öleli 3 yıl olmuştu Bran'ın başında beklerken bir suikastci tarafından Bran'ı korurken vahşice öldürülmüştü Boğuşma seslerini duyan Jon Snow Suikastciyi 2 kılıç darbesi ile parçalara ayırmıştı fakat Catelyn çok yara almıştı ve çok kan kaybetmişti üstat Luwin ne yaptıysa sadece 2 gün yaşatabildi...
Anı düşününce Ned irkildi ardından Robb ile Karabalık Tully'nin birşey tartıştığını gördü.Yanlarına gittiğinde ise Robb sinirli bir şekilde masadan uzaklaştığını gördü.
Karabalık Tully "Robb Freyler'i sevmiyor ayrıca Boltonlar'ın gerçek kuzeyli olmadığını düşünüyor... ha birde Sur'a gitme düşüncesini bana açıkladı ben onaylamadım.Starkların surda işi yok".
Ned Karabalığı çok yetenekli ve zeki bulurdu o yüzden cümlesinin sonuna kadar dinledi.Bryden'i hep Sansa'ya benzetirdi kaşlar gözler tabi saç rengi hariç...


(Arkadaşlar hikayeyi öle aklıma geldi yazdım noktalama işareti vs. dikkat etmedim lütfen insanı hikaye yazmaktan soğutucu yorumlar yazmayın beğendiyseniz güzel olmuş diyin beğenmediyseniz yazmayın bişe!!!! bu konuda münakaşaya girmek istemiyorum)
 
Cevap
#2
Devamı gelirse güzel olur :)
 
Cevap
#3
Değişik
 
Cevap
#4
Biraz derine insen güzel hikaye olur.
Örnek:Neden savaş çıkardı Ned?Cat öldü diye mi?Demir tahtta kim var şimdi :)
 
Cevap
#5
Neden yine Freylerle düğün yapılıyor???

Güzel, devamını getir.
 
Cevap
#6
Çok dandik olmuş
 
Cevap
#7
Güzel , İlginç.. daha doğrusu,farklı bunun nedeni ;Cat ile ilgili geçmiş zaman eklerini kullanınca jeton düştü ve bir anda dedimki Keşke,keşke Cat,geberseydi Ned hayatta olsaydı evet en çok bu kısmı ilgimi çekti,devamını getir mutlaka birde krallıkların tamamını ordusal olarak savaşlara dahil etmeni öneririm ,orjinal hikayede benzeri olmayan şeyler bana dahada çekici gelir hep...
 
Cevap
#8
ned ve jory nin yaşadığını görünce duygulandım
 
Cevap
#9
Ned ve jory yaşıyor cat ölmüş sevdim bu hikayeyi devam :D
 
Cevap
#10
joffrey'i de yaşatırsan takipteyim :)
 
Cevap
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kızıl Kıyamet 2.Bölüm roose 16 4,289 04-08-2013, 09:54 PM
Son Yorum: rooseGörüntüleyenler: 1 Ziyaretçi