• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Arka Sokaklar(Türk Polisiye)


#1
Arka Sokaklar, Kanal D'de yayınlanan polisiye dizi. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor.

16492_11.jpg
13184.jpg
Oyuncu Kadrosu
(Zafer Ergin) Rıza Soylu İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’de emniyet amiri. Ekibin lideri, çimentosu, babası. Sezgileri, iradesi ve tecrübesiyle kendini mesleğine, ailesine, hayata adamış bir adam.

(Özgür Ozan) Hüsnü Çoban Ekibin Rıza Baba’yla birlikte en eskisi. İstanbul pahalılığında beş çocuğu ve karısını tek polis maaşıyla geçindirmeye çalışıyor ve bunu zor da olsa başarıyor. Ekibin gülümseyen-gülümseten yüzü. Başına gelen türlü aksiliklerden yılmayan, insani sıcaklığını asla kaybetmeyen bir ‘yurdum insanı’.

(Şevket Çoruh) Mesut Güneri Özel ekibin komiserlerinden. 90’lı yıllarda doğuda Özel Harekat’ta görev almış. Bu görevden kalma travmalarla dönmüş İstanbul’a. Oğlu Tunç’u neredeyse tek başına büyütmüş-büyütmekte. İşinde de özel hayatında da sert-sivri. Ama aile içinde, yani ekipte, sevilen sayılan bir ‘ağabey’.

(Çağla Kubat) Elif Doğan Bahadır Komiser Sinan ile evleneceği gün bıçaklanarak öldürüldü zannediliyor

(Gamze Özçelik) Zeynep Akyüz Ateş Çocukluğundan beri başka bir meslek başka bir hayat istememiş, şehit polis memuru babasının izinden gitmiş ve polis olmuş. Trafik Şube’deki görevinden özel ekibe geçişiyle hayatı tamamen değişmiş. Murat’la da burada tanışmış, aşkları böylelikle başlamış. Evlilik ve çocuktan sonra bir süreliğine yurt dışı görevde bulunsa da dönüp dolaşıp İstanbul sokaklarına ve ailesi gibi sevdiği insanların yanına-ekibe geri dönmüş.

(Berk Oktay) Sinan Bahadır Ekibin hızlı-yakışıklı komiserlerinden. İşinde hırslı ve sertlikten kaçınmayan bir genç adam. Elif’le yaşadığı fırtınalı ilişki evlilikle sonuçlanacakken sarsılmış, her şeyden vazgeçtiği bir anda ekip onu yalnız bırakmamış ve kolundan tutup mesleğe-hayata geri döndürmüş.

(Uğur Pektaş) Murat Ateş Özel ekibimizin hızlı komiserlerinden. Mesleğe neredeyse Rıza Baba’nın elinde başlamış. Hayatının her aşamasına mesleği ve ekip arkadaşları var, burada sevmiş –evlenmiş-baba olmuş-ayrılmış. Ama aileden hiç kopmamış. İşinde hırslı, başarılı. Sakin gibi dursa da patlaması bela.

(Zeynep Beşerler) Melek Serter Narkotik Şube’den özel ekibimize transfer olan Melek, ekibe son katılan komiserimiz. Başından bir evlilik geçmiş Şirin isminde bir kızı var. Annesi ve kızıyla birlikte yaşıyor. Uzun süre boğuştuğu zorlukların ardından ekibe ve yeni görevine alışması, Melek’in de hayatını değiştirmiş.

(Alp Korkmaz) Ali Akdoğan Ekibin en genci, komiser. Asıl görevi keskin nişancılık. Rıza Baba’nın kızı Pınar’la evli, bir de çocukları var, Efe. Ekibin elinde büyüyen ve hayata atılan cesur, duyarlı genç bir adam.

(Özlem Çınar) Aylin Pınarcı Teknik izleme uzmanı.

(Figen Evren) Suat Çoban Hüsnü'nün eşi.

(Filiz Taçbaş) Ayla Soylu Rıza'nın eşi.

(İpek Yaylacıoğlu) Pınar Soylu Akdoğan Rıza'nın kızı ve Ali'nin eşi.

(Onur Bay) Tekin Çoban Hüsnü'nün küçük oğlu.

(Furkan Göksel) Metin Çoban Hüsnü'nün büyük oğlu.

(Yüsra Geyik) Zeliha Çoban Hüsnü'nün büyük kızı.

(Manolya Aşık) Şule Çoban Hüsnü'nün küçük kızı.

(Kerimhan Duman) Tunç Güneri Mesut'un oğlu.

(İlker İnanoğlu) Engin Balkan Başkomiser. Daha önce Amerika büyükelçiliğinde koruma müdürü olarak görev yapmış daha sonra ekibe katılmıştır. Şu anda Madrid Büyükelçiliği'nde koruma müdürlüğü yapmaktadır. Daha sonra bir operasyon için geri dönmüş ardından Moskova'ya gitmiştir.

(İlker Yiğen) Yavuz Ateş Doktor. Murat'ın kardeşi.

(Yasemin Balık) Seyran Esmer Mesut'un eski sevgilisi.

(Ecem Naz Arslan) Şirin Değirmenci Melek'in kızı. Annesiyle yaşıyor

(Ege Barutçu) Ömer Ateş Murat ve Zeynep'in oğlu.

(Nazlı Tosunoğlu) Nazike Suat'ın teyzesi.

(Mustafa Efe Güray) Haydarberk Çoban Hüsnü 'nün en küçük oglu

(Oyuncu adı bilinmiyor) Rıza Efe Akdogan Ali ve Pınarın Oglu Rıza 'nın torunu
 
Cevap
#2
Buda vadi gibi bitmeyecek herhalde hiç :D
 
Cevap
#3
Doktorlar gibi yayınlarlar tekrar tekrar bide Doktorlara mı konu açsam nede olsa bunla ikisi en iyi 2 Türk dizisi :D
 
Cevap
#4
Yazın doktorlar zaten her saat her dakika show:D
 
Cevap
#5
Keneden daha tehlikeli yanına koduğumun çocukları
 
Cevap
#6
tamam olay yerine yakınız var bide virüs gibi bakteri gibi bişey bu Türk dizileri :D hele kanal d ve show tv de yayınlanıyosa kırım kongo kanamalı bilmem nesi :D
 
Cevap
#7
Yıl 2014 hala arka sokaklar yayınlanıyor :)

Game of Thrones 1 sezonda 10 bölüm arka sokaklar 1 sezonda 40-45 bölüm :(
 
Cevap
#8
Bunun sorumlusu İstanbul B.Belediyesi ve çarpık kentleşmedir. Doğru düzgün kentleşme olsa ne arka sokaklar olurdu ne de dizisi....
 
Cevap
#9
Aynen :D
 
Cevap
#10
Ne zaman bitecek bu dizi ya torunlarım görecek diziyi bu gidişle
 
Cevap
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzlediğiniz en iyi yabancı ve en iyi türk dizisi hangisi ? RobbStark77 23 9,392 10-07-2014, 02:15 PM
Son Yorum: Göbekli WalderGörüntüleyenler: 1 Ziyaretçi