• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackwood Bracken Kan Davasında Kimi Destekliyorsunuz?

Aslında Blackwoodlarla Brackenlar kadar bir birine akraba haneler az bulunur. Kimin haklı olduğu konusunda diyeceğim tek şey, neredeyse Kahramanlar çağına dayanan bir davanın haklı tarafı olmaz. Anca iki tane haksız tarafı olur. Son duruma bakarsak eğer illede bir taraf seçersem Blackwood derim. Blackwoodlar bir bakıma Genç Kurtun ayakta kalan son kalesi gibi bir rol oynadı kitabda.

İngilizcem o kadar iyi değil ama bence Blackwood - Karaorman olarak çevriliyor.

Cevap
Şu konuyu görünce çok fazla bilmediğim bir konu olduğunu fark edip wikiden iki hanenin de geçmişini okudum. Gerçekten iki taraf da haksız bu kan davasında ama taraf tutsam Blackwood derim. Bunun en önemli nedeni Acı Çeliği asla sevememiş olmam. Kankuzgun her zaman daha sempatik geldi bana. Bunun dışında Brackenlarin Blackwoodlari arkadan vurma gibi bir olayı olmuş. Blackwoodlar demir doğumlularla savaşırken sanırım Brackenlar arkadan saldırıyorlar. Blackwoodlar Fatih Aegon'a direkt teslim olmamışlar ama Brackenlar savaşmamışlar bile. Ve genç kurdu desteklemeyi sonuna kadar bırakmayan Blackwoodlar var. Gerçi en sonunda onlar da teslim oldu ama artık kaçınılmaz son yaklaştığında. İşte bu yüzden Blackwood diyorum.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap
Starklari terk etmedikleri için blacwood hanesini destekliyorum. For tytos blacwood

Cevap
Bracken'ler ve Blackwood'lar arasında yine evlilikle barış sağlanır elbet.

Cevap
Blackwood.Jonos Bracken kıllı mıllı bir adam,vahşi gibi.Zaten çadırda seks yaparken yakalandı skslsk.

Cevap
İkisini de desteklemiyorum. İkisi de doğru dürüst bilgi vermiyor. Ama aralarında bir savaş çıksa Lord Tytos Blackwood'u destekleyeceğimi garantilerim çünkü bu adam sadık bir adam. Bana göre Bracken Hanesi'nden daha da sadık.

Cevap
#Team Blackwood. Son anlarına karşı sadık kaldılar. Twins'de rehineleri yoktu o da ayrı bir mesele.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • MANnderly

Cevap
Lord Tytos'un onuru ve karakteri ortada.

Cevap
Bu kavgaların arttığı her dönemde haklı olan değişiyor zaten o ayrı . Şu ana göre konuşursak kuzey davasının son destekçisi Lord Tytos tarafı haklı ama önceki konular için aynı durum geçerli değil. Genel olarak zaten iki taraf da haksız . Ama iki hane hep birlik halinde olsalardı oldukça güçlü olabilirlerdi

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bracken Hanesi Rhaegar Targaryen 8 4,579 25-12-2014, 06:04 PM
Son Yorum: Raistlin Majere
  Blackwood Hanesi Rhaegar Targaryen 3 3,172 21-12-2014, 03:37 PM
Son Yorum: Raistlin Majere

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi