• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Blue Mountain State


#1
images?q=tbn:ANd9GcQllrYjtOcGPO5VVl3osGJ...KtHzNDALiP
Futbol odaklı seri, ülkenin en iyisinde, Blue Mountain State'de çömez olmanın nasıl bir şey olduğunu konu ediniyor. Ama bu seride futboldan daha fazlası var. Kızlar, partiler, eziyetler...

Ve doğal olarak; bir sınıf. Spike Tv'nin genel müdürü Kevin Kay'e göre Blue Mountain State; Futbol, partiler, kadınlar ve eziyetle olmak üzere erkek olmanın dört şartını içeriyor.

Yapımcılığını Varsity Pictures'dan Brian Robbins'in (Norbit, Varsity Blues, Smallville), Sharla Sumpter-Bridgett ve Lionsgate'in üstlendiği komedi tanıdık yüzlerle karşımıza çıkacak. Başrollerden "koç"u Eski NHL oyuncusu (koşucu) ve emektar aktör Ed Marinaro (Monk, 8 Simple Rules, Hill St.Blues) , yetenekli bir oyun kurucu olan Alex'i Darin Brooks (Big Bounce), takımdan çok partileri seven ve aynı zamanda okul maskotu olmayı çok isteyen, Alex'in en yakın arkadaşı Sammy'i Romano, Craig karakterini ise Sam Jones III (Glory Road) canlandıracak. Ayriyetten geleceğin NFL oyuncusu Craig aralarında en yeni ve hayatı çoktan kız arkadaşı Denise tarafından baskı altına alınmış durumda. Denise karakterine hayat veren oyuncu ise Gabrielle Dennis (My Name is Earl). Alan Ritchson (Smallville) tarafından canlandırılan, kendinden alt sınıfları ezmeyi çok seven son sınıf öğrencisi "Thad" karakteri de kadroda yer alıyor.
images?q=tbn:ANd9GcT8-3DrvEdqP5v_-90Yco7...QjnENlFhSy
Bu üçlü üniversite hayatına, futbola, kızlara ve bitmek bilmeyen eziyetlere hızlı bir biçimde uyum sağlamalıdırlar....
[Kaynak:Dizimag]
Amerikan pastası tarzında güzel ve gerçekten çok komik bir dizi.Ama şunu belirteyim malesef maçları göstermiyor.Ben bir ara amerikan futboluna merak salmıştım o ara büyük bir hevesle başladım diziye amerikan furbolu yoktu ama komedi kalitesi sayesinde dizide kopmadım:)

Ama ilk iki sezonda yüksek ratingini 3.sezonda karşılayamayınca 4.Sezonu iptal edildi:(
 
Cevap
#2
Güzel diziydi. 3. sezon bence de biraz sönük geçti. Böyle bir üniversite de olmak felan istiyordum bir zamanlar.
 
Cevap
#3
Kim istemez:D bide ordaki gibi oyunkurucu fln olcan:D amerikan gençlik dizileri ve filmlerindeki üni.lere bakıyom bide bizim burdaki ünilere bakıyo sora herşey yalan gelio gare:D
 
Cevap
#4
İzlemeyin böyle diziler :D
 
Cevap
#5
Üşüyoruz Thad reyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzz ... :(((
 
Cevap
#6
Gimme a hell gimme again...
 
Cevap
#7
Ne biçim diziler izliyormuştunuz siz
 
Cevap
#8
Bunun yanında Shameless,Entourage,Californication,How To Make It In America da izleyin oh mis.
 
Cevap
#9
PARTY IN THE GOAT HOUSEEEE!

Çekimler başlamış.
 
Cevap
#10
İzlediğim en güzel komedi dizisidir kesinlikle. Karakterleriyle baya bi bütünleşmiştim 3 günde 3 sezon bitirip pişman olmuştum, kesinlikle yavaş yavaş izleyip tadının çıkarılması gereken bir dizi ama insan 1 bölüm izliyo sonra kendini durduramıyor. Tekrar başlayacağının söylentisi var, umarım yeniden başlar.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi