• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat
Game of Thrones Türkiye Discord kanalına katılın!


Bölüm hakkında


#1
Arkadaşlar 1 Haziran 2012 tarihi ile forumumuzun Yarışmalar kısmı aktif hale gelmiştir. Hepimize uğurlu olsun .

* Yarışmalar aylık olacaktır , her ay güncellenecektir. Güncellenen yarışmalar silinmeyecek ve Geçmiş Yarışmalar adlı bölüme gönderilecektir.

* Yarışmaya katılım 15 gün içerisinde olmalıdır. Yarışma başladıktan 15 gün sonraya kadar süreniz vardır katılmak için ; daha sonra konular kitlenecek ve oylama başlayacaktır.

* Oylama anket ile olacaktır. Oylamada 15 gün sürecektir. Oylama yapıldıktan sonra yorum ile neden oy verdiğinizi açıklayabilirsiniz.

* Kimse kendine oy atamaz. Açık anket olacağından kimin kime oy atacağı görülür.

* Yarışmaya katıldıktan sonra resmi değiştiremez , yada edit kısmından düzenleme yapamazsınız. Eğer yapmanız gereken zorunlu bir durum var ise düzenleme yaparken belirtmek zorundasınız. Aksi halde diskalifiye olursunuz.

* Lütfen hakedene oy verelim , adil yarışma kısmı olsun.

* Yarışmalar kısmında öneri,şikayet ve sorularınız için bana mesaj atabilirsiniz. Bu bölümün yetkisini üstüme aldım.Şimdilik bu kadar , hepinize iyi eğlenceler . Bol katılımlı yarışmalar olması dileğimle :)
 
Cevap
#2
ya bir sey sorucam da su imza yapımını bir açıklayabilecek biri varmı
 
Cevap
#3
Soruların için bana özel mesaj atabilirsin.
 
Cevap
#4
Ayın en aktif üyesi
yarışmaısını anlamadım. katılmak istiyorsak başlık altına katılmak istiyorum mu yazıcaz?
 
Cevap
#5
Bence çok saçma aa ben en aktif üyeyim diye ergen gibi mesaj mı atıcam yani ?
 
Cevap
#6
(01-06-2012, 07:19 PM)Jon Snow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayın en aktif üyesi
yarışmaısını anlamadım. katılmak istiyorsak başlık altına katılmak istiyorum mu yazıcaz?

Evet ya da bana özel mesaj atabilirsiniz bende o başlığa adayları yazacağım.

(02-06-2012, 01:31 AM)OzpuylaT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence çok saçma aa ben en aktif üyeyim diye ergen gibi mesaj mı atıcam yani ?

Forumda sürekli aktif olup , paylaşım yapan arkadaşlar var. Bizde o arkadaşları ödüllendirmek için böyle bir yarışma yaptık , çalışmanın karşılığını alması için. Ve aday olan üyelere , diğer üyeler görüp oy verecek. Ergenlik bunun neresinde ?
 
Cevap
#7
Ergenlik bunun şurasında; eğer bu aktif üyeleri yönetici arkadaşlar seçip ankete isimleri yazsaydı o zaman kabul. Ama şimdi ben -olmasam bile- çok aktifim aday olmak istiyorum demem çok saçma. Ego tatmini gibi birşey.
 
Cevap
#8
(02-06-2012, 07:47 PM)OzpuylaT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ergenlik bunun şurasında; eğer bu aktif üyeleri yönetici arkadaşlar seçip ankete isimleri yazsaydı o zaman kabul. Ama şimdi ben -olmasam bile- çok aktifim aday olmak istiyorum demem çok saçma. Ego tatmini gibi birşey.

Aktiflik göreceli bir kavramdır , bir yönetici der ki hayır a üyesi aktif diğer yönetici b , ortak karara varılmaz. Ama isteyen üye katılırsa yarışmaya , o kişi aktif olmasa bile aktif olmadığından oy alamayacağı için ona bir yararı yok. Üyeler kimin aktif olup olmadığına karar verebilir , üstelik bu yarışmanın amacı tamamen üyelere yönelik olması. Biz hiç karışmıyoruz. Ego tatmini ?
 
Cevap
#9
Herşey açık daha ne anlatayım olaya bakış açısı demek ki "ben burdayım ben aktifim" olayı bana ego tatmini gibi geliyor.
 
Cevap
#10
(01-06-2012, 02:08 AM)Crimson-Dust Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Soruların için bana özel mesaj atabilirsin.

Yahu sana özel mesaj atılmıyor ki. :D

Ya da ben henüz "deneme aşamasında üye" falanım da o yüzden mi atamıyorum.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi