• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Breaking Bad

breaking-bad-dizi-fragman%C4%B11.jpg

Amerikanın AMC kanalında yayınlanan bir drama dizisidir.52 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White ek olarak ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için araba yıkamacılığı yapmaktadır ancak bir süre sonra ileri derecede akciğer kanseri olduğunu ve kısa bir süre içinde öleceğini öğrenir.Dizide Walter White ölmeden önce ailesine para bırakabilmek için uyuşturucu yaptığını tasadüfen öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte metamfetamin(met) işine girer.Kimya konusunda çok başarılı işlere imza atmış öğretmen ile uyuşturucu piyasasını iyi bilen eski öğrencisi, yüksek kalitede ve saflıkta metamfetamin üreterek uyuşturucu ticaretine başlarlar. "Şimdiye dek, namusum ve şerefim ile dürüst bir insan olarak yaşadım, ancak kanserden başka bir sonuç elde edemedim." diye düşünen Walter White'ın bundan sonra ki geleceği, yaşanan olay örgüsüyle birlikte sadece kendisini ve ailesini değil, beraberinde tanıdığı/tanımadığı herkesin geleceğini değiştirecektir.

Oyuncular
Bryan Cranston(Walter White)
Anna Gunn(Skyler White)
Aoron Paul(Jesse Pinkman)
Dean Norris(Hank Schrader)
RJ Mitte(Walter White Jr.)
Bob Odenkikr(Saul Goodman)
Jonathan Banks(Mike)
Giancarlo Esposito(Gustavo 'Gus' Fring)

Dizinin farklı dallarda 9 adet Emmy ödülü vardır.Tartışmasız en sevdiğim dizidir.Müzikleriyle olay örgüsüyle kısacası herşeyiyle muhteşem bir dizidir.Sezon finalleri efsanedir.Kısacası kesinlikle izlenmeli.

Son olarak;"Skyler where is the money!" :D

Cevap
Sezon finali harikaydı.Yeni sezon temmuzdaymış.

Cevap
Dizilerin kralı.

Cevap
Yeni sezon başlasada izlesek yahu, özledim vallaha...
Ayrıca Saul Goodman'ın büyük hayranıyımdır.

http://www.bettercallsaul.com/

Cevap
(24-06-2012, 01:58 AM)Velaryon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sezon başlasada izlesek yahu, özledim vallaha...
Ayrıca Saul Goodman'ın büyük hayranıyımdır.

http://www.bettercallsaul.com/

Yeni sezon temmuzda az kaldı az :D Birde bu var; http://www.savewalterwhite.com

Cevap
Izleyen yok mu ya Breaking Badi. Varsa konusalim. All Hail the King bu sezonun slogani. Bence Kralin dusmesine de taniklik edecegiz. 5. Bolumun sonu neydi oyle ya.

Cevap
bana çok saçma geldi bu dizi..

Cevap
(13-08-2012, 08:08 PM)Gendry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Izleyen yok mu ya Breaking Badi. Varsa konusalim. All Hail the King bu sezonun slogani. Bence Kralin dusmesine de taniklik edecegiz. 5. Bolumun sonu neydi oyle ya.
Ne kralı ?

Cevap
İzlediğim en iyi dizilerden birisidir.

Cevap
Çok iyi bir dizi.Skyler'ı hiç sevmiyorum ama Jesse en kralı. :D

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Breaking Bad walaryon 3 1,604 29-09-2014, 07:58 PM
Son Yorum: Stannis Baratheon™
  Breaking Bad Luc Soubeyras 1 1,341 29-09-2014, 07:48 PM
Son Yorum: Stannis Baratheon™