• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Camelot


#1
CAMELOT
0000000103.jpg

Efsaneyi bir de böyle izleyin! The Tudors'ın yaratıcısından Arthur efsanesi üzerine yepyeni bir dizi... Camelot ABD yayınından bir hafta sonra CNBC-e'de.

Kral Uther’in beklenmedik ölümünün ardından kaos tüm Britanya’yı sarar. Krallık için karanlık bir gelecek öngören büyücü Merlin, Uther’in gizlice bir köylü gibi yetiştirilen oğlu ve varisi genç Arthur’u göreve çağırır. Ancak Arthur’un acımasız, hırslı üvey kardeşi Morgan taht için doğaüstü güçleri kullanmaktan çekinmeyecek ve ne pahasına olursa olsun Arthur ile savaşacaktır. Yeni Kral’ı zor günler beklemekte, tek tesellisi ise güzeller güzeli Guinevere idir. Ahlaki çelişkilerle karşı karşıya kalan Arthur, savaşla bölünmüş bir krallığı bir araya getirmek için akıl almaz bir sınava tabi tutulacaktır. Bildiğiniz her şeyi unutun... Camelot’un hikayesini hiç böyle izlemediniz.
Kadrosunda Jamie Campbell Bower (New Moon, The Prisoner, Harry Potter and the Deathly Hallows), Joseph Fiennes (Shakespeare in Love, FlashForward) ve Eva Green (Casino Royale, The Golden Compass, Franklyn) gibi sinema ve TV’de ses getiren yapımlarda yer alan oyuncuları toplayan yapımın arkasındaki isim The Tudors’ın yaratıcısı Michael Hirst.11551.jpg

13731.jpg

camelot.jpg
 
Cevap
#2
Çok güzel diziydi çabuk bitti.Orada her bir kişi 5-10 bin kişiyi temsil ediyordu.Adamlar savaş sahnesi yapıyor toplamda 20 kişi var sahnede.
 
Cevap
#3
bu dizi tam olarak nerede bitiyordu? söylerseniz sevinirim
 
Cevap
#4
Şimdi bakıyorum.Morgan'ın banyo sahnesi ve Arthur'un kaleyi savunduğu sahneler güzeldi hala aklımda :]

Morgan gidip Leontas'ın karısının kılığına giriyor.Arthurla işi pişiriyor.Böyle bitiyor.
Ayrıca buradaki Merlin çok sevdiğim dizi olan Flash Forward'da oynuyor.
 
Cevap
#5
Kötü bir diziydi The Tudors senaristinden daha iyi bir şey beklerdim
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi