• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Carrie - Günah Tohumu


#1
pjh2p.jpg


Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bir kızdır. Ama Carrie'nin herkesten sakladığı bir sırrı vardır; çok yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları yine onu sıkıştırmaya kalkınca "ateşle oynanmayacağını" öğreneceklerdir!
"Erkekler Ağlamaz" filminin yönetmeni Kimberly Peirce'in kamera arkasına geçtiği yeniden uyarlanan yapımda psişik güçlere sahip olan Carrie rolünde, genç oyuncu Chloe Moretz'i seyredeceğiz. Kadroda yer alan diğer isimlerse Julianne Moore, Gabriella Wilde, Portia Doubleday ve Judy Greer... Stephen King’in çok satan romanından uyarlanan yapım korku ve gerilimin türünün merakla beklenenleri arasında.


FRAGMAN:
-----------

pjh3s.jpg
 
Cevap
#2
İşte Unco'nun ki :D Hugo'da iyiydi.
 
Cevap
#3
(24-06-2013, 02:01 PM)rowena Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşte Unco'nun ki :D Hugo'da iyiydi.

çok güzel değilmi ama ya <3<3 :D

2 saat otursun filmde yine izlerim asdfsadfds
 
Cevap
#4
Türü gerilim değil, onu baştan söyleyeyim. Güzel bir adrenalin patlaması ve dehşet beklentisi ile girdiğim sinemada hayal kırıklığına uğradım. Son 20 dakikaya kadar hiç heyecan hissetmeden izledim filmi, ondan sonraki hissettiğim birazcık heyecanda gerilimden değil aksiyondandı. Stephen King'in bu kitabı yazdıktan sonra çöpe atmasının ve eşi tarafından çöpten çıkartılıp basılmasının nedeni buymuş demek ki, yazar bile bu filmi gerilim olarak görmemiş. Fakat o kadar da acımasız davranmayayım, fena bir film sayılmazdı diyeyim. On üzerinden 5,5.
 
Cevap
#5
TEPKİ
 
Cevap
#6
Chloe moretzi hic bu turde izlemedim.bakalim..
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi