• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Chuck


#1
Dijital çağın zoraki ajanı: CHUCK

Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yapıyor. Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturacak.
images?q=tbn:ANd9GcTMm8ojjF2QwcGRSpHs-9u...etjQqYsOci
Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin. Kaynak: cnbce.com
images?q=tbn:ANd9GcQLJx7v8t7tS-nER3ZxH6h...jC2V5t6QYw
Beğendiğim Noktalar : Chuck’un oyunculuğu, böyle asosyal bir herifin bir E-posta sayesinde bu asosyallikten kurtulması, bol bol aksiyona yer verilmesi, 1.Sezondan beri aynı çizgide ilerleyebilmeleri ve senaryonun çok akıcı olması.(bu özellik son sezonlarda biraz bozulsada:)

Beğenmediğim Noktalar : Dizide çok ama çok sıkıcı diyaloglara ve bazen iğrençlik makamına çıkan berbat esprilere yer verilmesine, bana fazla heyecan katmamasına, o kadar çatışmadan tek bir yerleri bile incinmeden çıkmaları.

Dizi 5 sezon olup 28.01.2012 tarihinde ekranlara veda etmiştir.Imdb puanı 8dir.
 
Cevap
#2
Keşke bitmeseydi. Süperötesi değildi ama arka sokaklar gibi de değildi yani.
 
Cevap
#3
Arka sokaklar bence bi ölçü değil yaw :D
 
Cevap
#4
he yav:) o nerden çıktıkine:D ayrıca chuck nere o dizi nere bidaha adından dahi bahsetmeyinde chuckımızn adını alçatmayın :D
 
Cevap
#5
(12-06-2012, 06:35 PM)CahonStark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka sokaklar bence bi ölçü değil yaw :D

Valla en kötü o geldi aklıma.
 
Cevap
#6
(12-06-2012, 06:56 PM)Morgenstern Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-06-2012, 06:35 PM)CahonStark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka sokaklar bence bi ölçü değil yaw :D

Valla en kötü o geldi aklıma.

oda doğruBiggrin
 
Cevap
#7
Az önce bir bölümünde çalan bir şarkıyı dinledim de duygulandım.Gençlik zamanlarımı eğlenceli kılmıştı.
 
Cevap
#8
En son Intersect Morgan'a geçince bırakmıştım izlemeyi.
 
Cevap
#9
(05-08-2012, 06:31 PM)coldwater Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Az önce bir bölümünde çalan bir şarkıyı dinledim de duygulandım.Gençlik zamanlarımı eğlenceli kılmıştı.
Ne?
 
Cevap
#10
Favori karakterim big mike idi.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi