• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Anket Başlığı: En yetenekli kumandan?
Tywin Lannister
Stannis Baratheon
Robb Stark
Robert Baratheon
Jaime Lannister
Randyll Tarly
[Anket Sonuçlarını Göster]
 
 

En iyi kumandan


#1
Aslına bakılırsa ben Stannis ve Tywin arasında kaldım. Robb Stark hiç savaş kaybetmedi ama genç ve tecrübesiz olması ve de tecrübeli bir kumandana karşı çarpışmamış olması beni Stannis ve Tywin'e yöneltti. İkisi arasındaki farkı da Karasu savaşı belirledi diyebiliriz. Stannis'in plansız bir şekilde şehre saldırması Tywin'i önce çıkarttı benim için. Sizin görüşleriniz neler?
 
Cevap
#2
Ben oyumu Randyll Tarly'den yana kullandım. Kendisi sert bir mizaca sahip olmasına karşın çok iyi bir komutan. Hiç savaş kaybetmiyordu galiba. Lord Mace Tyrell'in öncü kuvvet komutanı ayrıca...
 
Cevap
#3
Hiç savaş kaybetmedi doğru. Oyumu ona vermeyi düşünmedim değil. Ama biraz duygusal davrandım galiba :)
 
Cevap
#4
Ben oyumu Robb'tan yana kullandım.Adam anlıyor savaştan vesselam:)
 
Cevap
#5
Robb bencede çünki bu genç yaşına rağmen iyi idare etti ilerde çok iyi bir kumadan olabilirdi..
 
Cevap
#6
Jaime Lannister??
Jaime dövüşde iyi strateji iyi değil kendiside söylüyor hatta bunu,favorin olduğu için yazmışsın sanırım.Ve Tyrion'da olması lazımdı,karasu'da en önemli pay onundu tywin'in değil


Tywin Lannister favorim,

Spoiler:
 
Cevap
#7
Benim oyum da Randyll Tarly'den yana. Ancak Robb Stark hafife alınıcak birisi değil. Genç yaşına rağmen çok başarı elde etti ve Tywin'in gözünü korkuttuğu da kesin. Yoksa kimse Kırmızı Düğün gibi bir onursuzluğu öylece göze alıp planlamaz. Robb biraz daha yaşlı, olgun biri olsa en iyisi olabilirdi bence. Bir de Eddard Stark'ın da anket'te adı geçmeliydi diye düşünüyorum.
 
Cevap
#8
Jaime Lannister her ne kadar dövüşçü olsa da bir kumandan. Yönettiği birçok savaş var. Tyrion'ın rol aldığı tek savaş olduğu için yazma gereği duymadım.
 
Cevap
#9
(18-06-2012, 06:56 PM)Daeron Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Jaime Lannister her ne kadar dövüşçü olsa da bir kumandan. Yönettiği birçok savaş var. Tyrion'ın rol aldığı tek savaş olduğu için yazma gereği duymadım.

Yazmalıydın bence o savasta Tyrion olmasa stannis alıcaktı şehri..
 
Cevap
#10
Randyll Tarly.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi