• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

[Teori] Game of Thrones 7.Sezon – Deli Kraliçe Teorisi !

@argos sen Bekir Cem'in kodladığı yapay bir hesap mısın?

Cevap
@çılgınkörfez
Hayır ben Azerbeycan devletinin foruma sızmak və buranı kontrölde tutmak için özel olarak görevlendirdiği gizli ajanım. Ama artık pek de gizli sayılmam herhalde galiba sanırsam.

Cevap
@argos cevabını bildiğin sorular sorma. Peki Jamei neyin şifresiydi?

Cevap
@Queen Arianne valla bilmiyorum?
JameykaAzerbeycanMoğolistanEstonyaİsrail

Cevap
Olabilir aslında. Fakat Dany-Jaime biraz uzak gibi

Cevap
Bana mantıklı gelmedi teori. Her ne kadar Cersei ile Jaime nin araları bozuk olsa da kitapta da dizide de aralarındaki ilişkide en çok vurgulanan şey bu dünyaya birlikte geldik, birlikte gideceğiz, birbirimize aidiz tarzında şeyler. Üstelik Cersei ile deli kral meselesi çok ayrı. Cersei ile Jaime arasında oldukça kuvvetli bir bağ var. Bunun için bu teoriyi olanaksız buldum. Nasıl öleceklerine gelince Cersei'yi ya Arya ya Triyon bir şekilde öldürecek. Benim düşüncem Cersei yaralı bir halde ölümü beklerken Jaime şehre ancak gelmiş ve Cersei nin ölümüne yetişmiş olacak. Daha fazla acı çekmemesi için önce Cersei yi sonrasında birlikte ölmeleri gerektiği için kendini öldürecek.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Spoiler  7. Sezon 6. Bölüm Yorumlarınız Jesus 157 16,734 1 saat önce
Son Yorum: kraken04
Information 8. Sezon Sızıntılarına ve Doğruluğuna Dair Açıklama. SPOİLER İÇERİĞİ YOKTUR: KomTheBeast 35 4,559 2 saat önce
Son Yorum: KomTheBeast
Yıldız Spoiler  Biraz ağlayalım mı ? 7. sezon 6. bölüm / Viserion'a veda ve akıl kurcalayan sorular ! loving 25 2,948 4 saat önce
Son Yorum: Aegot
  Sekizinci Sezon sızmaya başladı bile! henrymorgan92 139 30,547 10 saat önce
Son Yorum: neconer
  Spoiler  SPOİLER REDDİT 8.SEZON 6. BÖLÜM SENARYO ÇEVİRİ YAPABİLECEK emre000100 27 6,064 Dün, 08:11 AM
Son Yorum: eagles

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi