• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Game of Thrones RP?

O da olur bana Martell verin Quentyn olmadığı sürece kim olduğu önemli değil.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap
Bence de yapılmalı bu hele ki forum bu sıralar sessizken bir eğlence gelmiş olur foruma, hoş olur.

Cevap
@Queen Arianne
Dedim ya zaten, basaramayiz :D Güzel olurdu ama, sevmedigimiz karakterlerle empati kurma açisindan.
Valla sen varken kimse "Ben Arianne olacagim" diyemez zaten, kimsede yok öyle bir cesaret :P

Cevap
Hiç fena olmaz forum bu günlerde çok sıkıcı. ichigo sistemi biraz kolaylaştırıp önümüze sunarsa daha iyi olur tabi. Pek tecrübeli değiliz. Benim pek hevesim yoktu bu tarz oyunlara Forum iç savaşına kadar yani :D

Cevap
Muhahaha. Kolayederim tabi.
Ama sivastayım ve internet için eksi 1 derecede şotrla atletle sivas tepelerinde dolaşıyorum.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • kraken04

Cevap
Hhahahaha iyimiş , herkes laflarını hazırlasın. Bi de linkini verdiğim konuyu raporla kapansın. Yeni konu daha iyi olur.

Cevap
Rp hakkında gelişme yok mu. Bu işlerden anlasaydım elimi taşın altına koyardım ama malesef anlamıyorum

Cevap
Sen iste ben güncelliyorum.

Cevap
Güncelliyorum derken

Cevap
(09-11-2016, 03:28 PM)ramsaybolton Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncelliyorum derken

Başka bi konu daha var rp ile ilgili arkadaşın açtığı
http://forum.gameofthronestr.com/konu-rp...avasi.html

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Game Of Thrones Stratejik RolePlay aturel7 0 369 03-07-2017, 03:45 PM
Son Yorum: aturel7
Koruma Crusader Kings 2 - A Game of Thrones Mod (0.4.1) Rasputin 25 18,396 28-06-2017, 11:00 AM
Son Yorum: JaqenHgar
  Mount&Blade Warband Game of Thrones Mod'u Vamos Bien 191 113,983 23-06-2017, 12:24 AM
Son Yorum: travesikayu
  Mount Blade Warband - Game Of Thrones Mod 3.0 Güncellenmiş Versiyon BozStarkRüzgar 0 659 16-03-2017, 04:09 AM
Son Yorum: BozStarkRüzgar
  Game of Thrones - A Telltale Games Theme Song Kuzey Muhafızı 8 1,471 14-03-2017, 10:47 PM
Son Yorum: Ygritte.

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi