• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat
Game of Thrones Türkiye Discord kanalına katılın!

[Spoiler] Game of thronesin 7. sezon senaryosu

Dün gece googlede 7. sezon teorilerini ararken denk geldim bu olay gerçek mi ? Yani adam nerden bilebilir ki ne olacağını baştan sona daha dizi çekilmedi, yani çekim aşamasında daha adam sahneleri falan anlatmıs
http://www.ggmyfriend.com/game-of-throne...izdirildi/

Cevap
Bunlar zaten sızan senaryolar :) yani 2-3 haftadır ortalıkta. büyük bölümü çıkan videolarla onaylandı. Hatta dragon jon dany veserion yanyanayken görüntüler var. lossietereinos.com burda bütün ayrıntılar var ispanyol sayfası.

Spoiler kalbi olan bakmaya:
[-] Bu mesajı 3 üye beğendi:
  • argos, Madame Bourjois, neyazam

Cevap
@banagöre Acaba Dany ilk Kuzey'e mi gidecek diye bir soru oluşmadı değil kafamda..

@player51 okumadım ama oradaki fotoğrafı gördüğüme dahi pişman oldum. Bana sorarsanız kimse okumasın. Muhtemelen doğrudur diye düşünüyorum. Dizinin oyuncularından biri birilerinin herkes için 7. sezonu mahvetmesi çok üzücü diye twitter'da paylaşım yapmış sonuçta.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Game of Thrones Tutuklaması jakuzicijon 1 226 18-08-2017, 10:34 PM
Son Yorum: beyda
  Spoiler  Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm SIZDIRILDI !! loving 17 863 17-08-2017, 08:45 PM
Son Yorum: StarWolf
  Game of Thrones'ın yeni bölümü yanlışlıkla yayınlandı loving 1 141 16-08-2017, 06:31 PM
Son Yorum: Lord Voldemort
  8.Sezon 2019 Yılında Yayınlanabilir Asha Greyjoy 11 816 12-08-2017, 12:49 PM
Son Yorum: Jaehaerys III
Cd Game of Thrones oyuncularının kişisel bilgileri sızdırıldı! loving 1 184 11-08-2017, 04:02 PM
Son Yorum: Erean Targaryen

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi