• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Spoiler] Game of thronesin 7. sezon senaryosu

Dün gece googlede 7. sezon teorilerini ararken denk geldim bu olay gerçek mi ? Yani adam nerden bilebilir ki ne olacağını baştan sona daha dizi çekilmedi, yani çekim aşamasında daha adam sahneleri falan anlatmıs
http://www.ggmyfriend.com/game-of-throne...izdirildi/

Cevap
Bunlar zaten sızan senaryolar :) yani 2-3 haftadır ortalıkta. büyük bölümü çıkan videolarla onaylandı. Hatta dragon jon dany veserion yanyanayken görüntüler var. lossietereinos.com burda bütün ayrıntılar var ispanyol sayfası.

Spoiler kalbi olan bakmaya:
[-] Bu mesajı 3 üye beğendi:
  • argos, Madame Bourjois, neyazam

Cevap
@banagöre Acaba Dany ilk Kuzey'e mi gidecek diye bir soru oluşmadı değil kafamda..

@player51 okumadım ama oradaki fotoğrafı gördüğüme dahi pişman oldum. Bana sorarsanız kimse okumasın. Muhtemelen doğrudur diye düşünüyorum. Dizinin oyuncularından biri birilerinin herkes için 7. sezonu mahvetmesi çok üzücü diye twitter'da paylaşım yapmış sonuçta.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Game of Thrones En Yakışıklı Listesi Açıklandı Kalihora 111 32,892 20-03-2017, 08:36 PM
Son Yorum: Neria
  Game of Thrones'un yapımcısından final açıklaması Sait 4 1,701 10-06-2016, 03:57 PM
Son Yorum: Jon Snow
  Abd'li Köşeyazarından Game Of Thrones ve Ortadoğu Analizi HaNde 30 8,390 28-12-2015, 07:29 PM
Son Yorum: Thanos
Anket Game of Thrones Film Oluyor! erdemekshi 6 2,871 25-10-2015, 05:01 PM
Son Yorum: Queen Arianne
  [Güncel] 6. Sezon Haberleri Lagertha 61 19,966 25-10-2015, 12:48 AM
Son Yorum: tiyelti

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi