• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Anket Başlığı: Got serisinde en sevdiğiniz karakter hangisi?
Jon Snow
Daenerys Targaryen
Tyrion Lannister
Stannis Baratheon
Arya Stark
Bran Stark
Aegon Tatgaryen
Robb Stark
Jamei Lannister
Sansa Stark
[Anket Sonuçlarını Göster]

Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GOT``ta En Sevdiginiz Karakter Hangisi?

Jon brian ve arya sansada stark ama nedense gıcık biraz :) ..

Cevap
Jon , Sandor , Davos .

Cevap
En sevdiğim Arya Stark.Onun yanında meera Reed,Davos,Jon snow

Cevap
Sıralamam söyle
Stannis baratheon
jon snow
Jorah mormont

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap
Gerçekçi karakterler benim için her zaman için 1 adım önde olmuştur.Ben bir karakterin sürekli en doğru kararı vermesini aşırı hayalperest olarak görüyorum.Bence o anda işler neyi gerektiriyorsa öyle davranılması gerekiyor bu yüzden benim sıralamam
1-Tywin LANNİSTER ve Doran MARTELL ayrım yapmadım. :)
2-Jaime LANNİSTER
3-Petyr BAELİSH

Tywin LANNİSTER zaten yönetmek için doğmuş Westerosu El olarak 20 yıl mükemmel bir şekilde yönetmiş bi insan
Doran MARTELL ise yönetmenin gerçeğini anlamış ve çok sevdiği kardeşinin intikamı için bile olsa savaş çıkarmayacak kadar insan hayatına saygılı bilge bir insan
Bu yüzden dizide görünen ve en sevdiğim karakterler bu ikilidir.

Ha bide Viserys TARGARYEN var oda en sevdiğim karakterlerden eminim bir çoğunuz sevmiyorsunuzdur ama bir targaryen prensi olarak yetişmiş birinin sürgün hayatı yaşaması bence oldukça zor olmuştur.Bence psikolojiside durumun gerektirdiği kadar bozuk değil yani kolay bişey değil sen bir prens olarak yetiş sonra millet yalvaran kral diye dalga geçsin yaptıklarını da eski ihtişamına ve intikamını almak için yapıyor.Bunun için Robertin isyanı olmasa büyük ihtimalle evleneceği kadını ordu ve babasının tacı için bir barbara satıyor bu bile ne kadar çaresiz olduğunun bir göstergesi bence...
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Raistlin Majere

Cevap
Jaime acık ara en iyidir benim için branı atması bran için iyi bile oldu 3 gözlü karga brana göründügü ilk rüyada onu aşagı atanı unutturuyor bu olayın olması gerekiyordu branın bran olması için tabi jaime bilerek yapmadı zaten çogu seyi bilerek yapmıyor hiç düsünmüyor sonradan akıllandı bence

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karakter Karşılaşmaları mhmtl19 28 6,280 19-06-2017, 02:51 PM
Son Yorum: creas
  En sevmediğiniz Hanenin En sevdiğiniz üyesi Canation 163 35,095 09-07-2016, 02:15 PM
Son Yorum: skbMoony
  Sevmediğiniz Hanedanlığın Sevdiğiniz Üyesi? Son of Stark 8 1,141 06-05-2016, 07:22 PM
Son Yorum: MasterTargaryen
  Dizide en sevdiğiniz yardımcı karakter kuzey 7 1,798 16-03-2016, 01:00 PM
Son Yorum: sarandi1
  Serideki en gizemli karakter kısaca en çok hangi karakteri merak ediyorsunuz Varolsaga 11 3,294 17-07-2015, 08:29 AM
Son Yorum: Tek Gerçek Kral

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi