• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Herkese Merhaba!

Merhaba arkadaşlar ben Çağlar. Ankara'da yaşıyorum. Geçen sene bu zamanlar izleyecek bir dizi arayışı içindeydim. Sosyal medya hesaplarımdan takip ettiğim dizi/film gruplarında ve sayfalarında sürekli gördüğüm "Game of Thrones" adındaki diziye karşı oluşan önyargımı bir an için kırarak izlemeye başladım. İlk bölümler çok karakter, bahsi geçen ve geçmişini bilmediğim birçok olay olduğundan çok da ısınamamıştım. İzleyen arkadaşlarıma durumu anlattığımda bana kızmışlardı. Biraz sabretmemi, bir süre izledikten sonra olayları ve kişileri kavrayacağımı söylemişlerdi. Dediklerinde neyseki yanılmadılar. Sabırla izlemeye devam ettim. Bu sayede izlediklerimin sadece "Game of Thrones" başlığı altında sınırlı olmayan şeyler olduklarını gördüm. Buz ve Ateşin Şarkısı Evrenini keşfettim ve internet üzerinden, sosyal medya hesaplarımdan evrenle ilgili bilgiler edinmeye başladım. Dizinin yeni sezonunu beklerken "Neden kitapları okumuyorum ki?" diye düşündüm. Böylece geçen ay serinin ilk kitabını aldım ve yazın da gelmesiyle okuyup bitirdim. Geçen seneden beri bu serinin büyülü evreninin etkisindeyim ve etkisi pek de geçecek gibi görünmüyor. Kitaplara devam edecek olmam, diziye devam edecek olmam, sonuçta bu evrenin içinde kalmaya devam edecek olmam nedeniyle  hem kendi görüşlerimi ve bilgilerimi paylaşmak hem de başka insanların görüşlerini alıp yeni şeyler öğrenmek adına foruma kayıt oldum. Bunları devamının geleceğini düşündüğüm bu sıcak ve samimi ortamda sizlerle paylaşarak ilk adımı atmak istedim. Eski ve yeni tanrıların merhameti üzerinizde olsun. Biggrin
[-] Bu mesajı 2 üye beğendi:
  • melowayne15, Starkgaryen

Cevap
Hoş geldin Efsunger :)
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Efsunger

Cevap
(18-06-2017, 07:53 PM)argos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldin Efsunger :)

Teşekkür ederim. Hoş buldum :D

Cevap
Selam efsunger bende yeniyim. Hoşgeldik :)
  • Efsunger

Cevap
(20-06-2017, 03:24 PM)Gerrera Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selam efsunger bende yeniyim. Hoşgeldik :)

Selam dostum. Hoşgeldik ;)
  • Gerrera

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba SonOfRhaegar 0 37 24-06-2017, 01:17 PM
Son Yorum: SonOfRhaegar
  Herkese Selam!! SkarT 3 166 31-05-2017, 04:00 PM
Son Yorum: Clegane
  Merhaba gundiler heja 79 2,910 03-04-2017, 07:27 PM
Son Yorum: Ar-Phazon