• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Jaime bu serinin en baba karakteridir.

(22 dakika önce)Nymeria-Frv Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cersei septi yaktı, şehri değil aradaki fark bu. Bir şekilde inancın adamlarından kurtulmaları gerekiyordu ve bunu ordu kullanarak yapamayacaklarını düşünüyorlardı. Orada Cersei'nin amacı düşmanlarını yakmaktı, masum insanları değil. Evet arada masum insanlardan da ölenler oldu fakat Jaime bu kadarını hoşgörmüştür diye düşünüyorum ki bir insanın sevdiği kişinin yanlışlarını hoşgörmesi gayet normal bir davranıştır. Bunun nesi ikiyüzlülük anlayamadım. Diyorsunuz ki adam hayatı boyunca sevdiği kadını yanlışını fark edince öldürsün. Biraz abartı sanki?

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Septte inanç mensuplarından çok masum insan vardı. İnancı ilk başta kendi çıkarları için kullanmak isteyen ve kontrol edemeyen yeteneksiz cersie idi. Şehri düşünen jaime bunu yapan sevglisinin daha büyük bir tehditte şehri hatta tüm westerosu yakacağını tahmin edemiyor mu? Pardon 5 kralın savaşını ensest piçlerini meydana getirerek tüm westerosu yakmıştı. Ayrıca şu sapkınlığa aşk diyip durmayın. Kşmse sevgilisinin başkasının koynuna girmesine izin vermez. Ensestliği kabul ettiğiniz için kızkardeşi olduğunu artık dile bile getirmiyorum.

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(9 dakika önce)İlluminati Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23 dakika önce)Nymeria-Frv Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cersei septi yaktı, şehri değil aradaki fark bu. Bir şekilde inancın adamlarından kurtulmaları gerekiyordu ve bunu ordu kullanarak yapamayacaklarını düşünüyorlardı. Orada Cersei'nin amacı düşmanlarını yakmaktı, masum insanları değil. Evet arada masum insanlardan da ölenler oldu fakat Jaime bu kadarını hoşgörmüştür diye düşünüyorum ki bir insanın sevdiği kişinin yanlışlarını hoşgörmesi gayet normal bir davranıştır. Bunun nesi ikiyüzlülük anlayamadım. Diyorsunuz ki adam hayatı boyunca sevdiği kadını yanlışını fark edince öldürsün. Biraz abartı sanki?

Hala ikna olmadım ne olacak? Bu beni gerizekalı, aptal, kafası basmayan beyinsiz biri mi yapar? 
Elbette hayır. Vazgeçmeniz gereken nokta şu; ortaya attığınız düşünceye birileri katılmıyor diye sallayıp hakaret edemezsiniz.

Nymeria-Frv, seni tenzih ediyorum sen hakaret etmedin ama mesajına binaen yazmış bulundum. Ayrıca tekrar ediyorum bu sadece bir kurgu jaime en baba en t**aklı karakter olsa da bir şey kazanmayacaksınız, zavallı/adi bir karakter olsa da kaybetmeyeceksiniz.

O yüzden insanlar sizinle aynı görüşü paylaşmıyor diye saçma sapan, gereksiz boş tepkiler vermeyi bırakıp biraz saygı duymayı öğrenin.

EVet, tekrar ediyorum;

Jaime serinin en iki yüzlü karakteridir.
Hadi? :DDd

Ne yapacanız?
??? :DDd
Ahahahahahhahaahah
Arkadaşım tamam ikna olma. Senin ikna olmamak için kendince haklı sebeplerin var. Bu senin düşüncen. Saygı duyuyorum. Sen de ben de kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz çünkü forum dediğin olay budur. Ama yorumuma cevap olarak ikna olmadım hadi napacaksınız zaaaxd tarzında şeyler yazmak nedir :D güldürdün :D

Siz tavırlarınızı görmüyorsunuz galiba sevgili Nymeria-Frv ? Biraz ufkunuzu açmak için sayfaları dolaşın sonra konuşalım.

O lafım sadece sana da değil bunu saçma bir fanatikliğe dönüştüren tüm arkadaşlara bu arada.

Kendinize gelin yav

Hadi vur hadi. Nolcak ? He korktun mu noldu ? Yemedimi ? Hadi hadi ya hadi Allah aşkına napican anlatsana biraz .

Şu yorumları da gördüm ya artık ölsemde gam yemem.
[-] Bu mesajı 2 üye beğendi:
  • İlluminati, Nymeria-Frv

Dahasını yapabilrim zorlamayın yav gelin sarılalım artık
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • kraken04

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Yıldız Spoiler  Serinin En Güzel Tek Yiyen Karakterleri JonDany 65 3,186 Dün, 10:34 AM
Son Yorum: togaykurtulus
  Jaime için anket wakashimazu 30 1,641 21-08-2017, 09:46 AM
Son Yorum: Gılgamış
  Spoiler  7.Sezon 4.Bölüm Jaime Azor Ahaimi olucak Narsist Snow 28 2,609 08-08-2017, 10:58 AM
Son Yorum: Jonsnow88
  Jaime ve Daenerys karşılaşması? creas 53 3,099 26-06-2017, 05:05 AM
Son Yorum: The Sworn Sword
  Arya,Sam ve Jaime' nin hikayenin sonuna etkisi? wakashimazu 0 806 05-10-2016, 01:24 AM
Son Yorum: wakashimazu

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi