• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaime ve Daenerys karşılaşması?

(22-06-2017, 04:50 PM)argos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiç de bile benim bağam senin babanı döver tamammııı :`I

Tamam :)

Cevap
Arkadaşlar, tüm yorumları okudum. Hepsi de çok güzel yorumlardı. Ben bu yakınlaşma için çok güçlü ve denklemleri bozabilecek olaylar gerektiğini düşünüyorum. Jaime Dany'nin babasını öldürdü. Dany'nin sağ kolu Tyron, Jaime nin babasını öldürdü. Jaime , zaten aşık (Cersei ye). Dany, Cersei'yi öldürmek istiyor vb vb. Yine de Böyle bir yakınlaşma olabilir, ama ben 7. Sezonda mevcut denklemlere yenilerinin ilave olacağını düşünüyorum. Kitapta geniş yer verilen Prens Rhager'in oğlu 6. Aegon'u 7 veya 8. Sezonda bekliyorum. Bununla ilgili dizide de kendimce aldığım sinyaller var.
Böyle bir durumda Dany evlilik için onu seçebilir. Bran'ın görüleri gelecek daha. Howland Reed sahneye çıkacak mı, Meera, Jon'un ikizi mi, Catelyn Stark'ı Myr li Thoros tekrar canlandırdı mı ? Kum Yılanları, Petr Baelish in tezgahları... Sonuçta güç Dany e geçerse, Baelish orada belirecektir anında. Hisarın ayak oyunları Vb. 2018 temmuzuna kadar tartışırız daha biz :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • creas

Cevap
@XXREXX
Bence Catelyn'i (Lady Stoneheart) ve "Aegon"u unutun, bu saatten sonra onlari diziye katmazlar. Dizide LS'in misyonunu Arya'ya, Aegon'un misyonunu ise Dany'ye yüklediler (Dorne'un onun yaninda yer almasi). Kimiler Aegon'un misyonu Jon'a yüklendi diyor ama bence alakasi yok. Neyse yani 13 bölüm kaldi, bunlari kalanlarin taht oyunlari ile Akgezenler savasina ayiracaklar, daha fazla olay ve karakter katip karmasiklik yaratmazlar, "Son"a ulasan yola girdiler artik.
Bu arada bir tatsiz haber daha, söylentilere göre dizinin final sezonu 2019'da :/ D&D'nin ek süreye ihtiyaçlari varmis galiba senaryo yazimi için; hikayenin sonu belliymis sanirim ama kafalarda tek soru isareti birakmayacak, mantiksizlik barindirmayacak bir final olsun istiyorlarmis. Ömrümüz Game Of Thrones'u beklemekle geçti.
[-] Bu mesajı 2 üye beğendi:
  • creas, XXREXX

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jaime bu serinin en baba karakteridir. wakashimazu 233 10,305 2 saat önce
Son Yorum: stannisci
  7. Sezonda Daenerys ve Jon Karşılaşması green grace 16 2,042 07-10-2016, 11:12 PM
Son Yorum: Starkgaryen
  Arya,Sam ve Jaime' nin hikayenin sonuna etkisi? wakashimazu 0 686 05-10-2016, 01:24 AM
Son Yorum: wakashimazu
  Spoiler  Game of Thrones Spoiler Alarmı: 7. Sezon’da Daenerys... Atılgan 0 1,286 31-08-2016, 06:35 PM
Son Yorum: Atılgan
  EURON GREYJOY&CERCEİ VS DAENERYS ThreeEyedDragon 19 2,590 28-07-2016, 09:59 AM
Son Yorum: chainless

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi