• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jon Snow'u sevin ama yemeğe çağırmayın

Ahaha fena yaa bu nedir :D :D

Cevap
süper hatta harika ötesi olmuş :) :)

Cevap
Bayıldım ya. Çıkalı epey olmuş ama yeni gördüm daha. Seriye damga vuran her replik tam yerinde kullanılmış adeta.

Özellikle havadan sudan konuşmaya çalıştıkça olayların sarpa sarmasına hasta oldum. Garibim kardeş konuşuyor öldü, sevgili desen öldü.

Yalnız şu Stark'ların başına gelmeyen kalmamış adeta bunu da tekrardan gösterdi.

Cevap
Çok önce izlemiştim. Oberyn harikaydı

Cevap
O kadar soğuk ki o minik şeyin donup düşer ne demek abi sjsjsjsjsj Keşke dizide de bu kadar esprili olsa daha çok severdim :D

Cevap
Adam sosyopat olduğu için topluma adapte olmakta zorlanıyor. Bide üstüne Surda insanlık namına pek bi şey öğrendiği söylenemez onuda ekle üstüne.. sonuç bu yani.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • argos

Cevap
(15-06-2015, 10:15 AM)DersimGerillası Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ''Sur,yaşadığım yer.''
Hahahaha

Valla tam bir şeyler yazacaktım arkadaş ilgimi çekti. Dersim neresi ?

https://www.youtube.com/watch?v=Iu_FTRz-JQY

Cevap
(20-03-2017, 09:27 PM)Kavalalı Prensi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adam sosyopat olduğu için topluma adapte olmakta zorlanıyor. Bide üstüne Surda insanlık namına pek bi şey öğrendiği söylenemez onuda ekle üstüne.. sonuç bu yani.

Kanka sen taktın şu sosyopat mövzusuna :D
  • Kavalalı Prensi

Cevap
@argos Emin ol o adam konusunda %100 oranında eminim argos. O adam tam bir sosyopat. Zaten GoT evrenine de tam bir sosyopat lider gerekiyor. Başka türlü sağ çıkmak zor.
Adamlar dizinin başından beri içindeki çocuğu öldür deyip duruyorlar. Bilinç altıyla ilgili bir durum yani.

Cevap
@Kavalalı Prensi Bu adamın sosyopat olduğunu bana inandırdın sen.
  • Kavalalı Prensi

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Teori  Jon Snow'un Set Fotoğrafı Hakkındaki Bir Teori. Lord Forrester 35 10,381 23-10-2015, 06:44 PM
Son Yorum: StromBorn

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi