• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jon, Sophie ve Emile ile Söyleşi

#SÖYLEŞİ ( İng. çok iyi değil, bu yüzden az buçuk yardımcı programla çevirip, sunuyorum. :P )

#EmiliaClarke "Garipti - hayatımızın yaklaşık dört yılını Belfast'da geçirdik. Sona erme düşüncesi muazzam derecede çılgınca ve garip. Sona erdiğinde bu acayipliği ve gözyaşlarını hayal edemiyorum. Umarım tahta otururum, bu hepsini daha iyi hale getirecek. Umarım GoT bu güzel hikayesi ile hep hatırlanır. En büyük hedef bu olurdu.... Bence nereye gideceğini her zaman biliyordu(Dany için diyor) ama gerçeklik korkutucu. Yani, ben her zaman Dany'nin bu dünyaya ne gibi bir etki bırakabileceği konusunda en yüksek seviyede umuda sahip olduğuna inandım. Dany, neslinin(kanının) türünü keşfediyor. İnsanların babasının ne olduğu hakkında bir fikri var ve herkes kardeşinin ne olduğunu konusunda belirsiz bir fikre sahip. O bunların ne olduğunu biliyor ama çok kolay acelecilik yapabilir.(Acaba Dany'nin hata yapacağına dair bir işaret falan mı? Umduğu gibi olmayacak belki de?) "

Eğer Dany çok aceleci davranırsa, bunun sonucunda kim acı çeker? Muhtelemen Jon Snow.(Niye ki?)

#KitHarington "Belfas'ta sağda solda dolanmakla ilgili hiçbir bahane üretmek zorunda kalmadığım için çok rahatladım(Geçen seneki ölüm meselesi yüzünden almak zorunda kaldıkları fazladan önlemler yüzünden böyle diyor.). Sözde ölümümle ilgili gerçeği aileme ve en yakın dostlarıma anlattım(bir de trafik memuruna :D ), sosyal açıdan biraz acı vericiydi(saklamak yani.). Piçler Savaşı üzerinde uçan vagon kameralar vardı; içeri girip çıkmak için jet veya helikopter yoktu, çok dikkatli olmak zorundaydık. Bu çok büyük bir şey ve kalbimde derin bir yeri var. Aileyi ve buraya gelmeyi özleyeceğim, hatta kostümleri ve savaş sahnelerini de.  Kostümler ve silahlar inanılmaz, Uzun Pençe kılıcını başından beri istiyorum ama dizinin popülerliği artıkça çok pahalı hale geldi ve muhtemelen HBO müzesinde yerini alacak. Umarım bana bir taklidini yaparlar... 6. yılın sonunda Jon, "Kuzeyin Kralıyım." diye düşünüyor ve yüzünde hafif bir tebessüm var. Sanırım 7. yıl iyimser bir şekilde başlayacak(onun için yani) Yani dünyanın sonu geliyor ve o, gerçek bir tehlikede ama en azından onları uyardığından onu dinleyen insanların olduğu bir yerde ve işine başlayabilir ve geçen yılın sonunda Mel.'i göndermesi... şey, ortalıkta değil ve biliyorsunuz ki o(Jon) tehlikede, ölümcül bir tehlike, diğer herkesin olduğu gibi. "

Jon düşündüğünden daha tehlikede olabilir. Sansa Stark, Jon'un yeni otoritesinden onun kadar mutlu olmayabilir.

#SophieTurner "Sanırım, Jon'un kral olmasıyla biraz dışarı itilmiş hissediyor. Biraz kıskançlık hissediyor ve Kuzeydeki Kraliçe unvanını hak ettiğini düşünüyor. Ayrıca kuzeylilerin ve Jon'un kuzey ve onlar için yaptıklarının farkında olmadığını düşünüyor. Sanırım Jon, yaptıkları için minnettar olsaydı ve onunla bu konuyu konuşsaydı, kuzeylilerin onu Kuzey Kraliçesi olarak selamlamaması ilgili bir sorunu olmazdı. Sanırım onun tek istediği şey abisinden saygı görmek ve bunu alıyormuş gibi düşündüğünü sanmıyorum(Bealish de burada devreye giriyor herhalde. :D ) ... Sansa, masum ve narin birinden güçlü,lider ve ailesine yanlış yapan herkesten intikam almaya aç birine dönüştü.(Hoş geldin Arya 2 :D ) İkisi de(Cercei ve Sansa) aileye odaklı ve aile takıntılı ve sevdikleri insanlar için her şeyi yapacak. Onu tamamen Cercei'ye dönüşüp, ailesine yönelik tehditler yüzünden delirdiğini görüyorum. Günün sonunda, sevdiği insanları kaybetmekten korktuğu için onun yaptığı şeyleri yapan birine dönüşme sebebi bu. Onları korumasını hiçbir şey durduramayacak. (Yanılmışım, hoş geldin Cercei 2.)"

Bir paragraflık bir konuşması daha vardı ama gerek duymadım, daha çok Güller Savaşının Tudor zamanındayız şu an, falan demiş. Bu konuda biraz fikir belirtmiş, önemli değil.

Sophie karakteri hakkında daha çok ilgi çekici bilgi vermiş, Cercei'nin ona yaptıklarından sonra ona benzemeye başladığını söylemesi çok ironik. Bazı arkadaşlar Sansa'nın Petry yanında eğitim gördüğünü söylemişseler de aslında Cercei tarafından eğitildiğini söylemek daha doğru. Bakalım nasıl bir hale dönüşmüş bizim kız. :D

Kaynak: winteriscoming ve watchersonthewall (iki ayrı söyleşiyi birleştirdim.)
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • argos

Cevap
Video gözükmüyor.
-----------

Cevap
(06-06-2017, 04:32 PM)Zeki Lann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Video gözükmüyor.
-----------

Zaten video yok ki :)

Cevap
Hiç birşey gözükmüyor bende.

Cevap
(09-06-2017, 02:14 AM)Zeki Lann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiç birşey gözükmüyor bende.

Yazı yok mu?

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sophie Turner, Nylon Magazin Röportajı canan.o 13 6,202 23-08-2012, 12:11 AM
Son Yorum: Varys Çorabı
  Nikolaj Coster-Waldau ile Söyleşi Rhaegar Targaryen 12 3,957 09-08-2012, 10:33 PM
Son Yorum: LucienLachance
  Game of Thrones Yıldızlarıyla Söyleşi Rhaegar Targaryen 6 3,483 07-07-2012, 10:54 PM
Son Yorum: Rhaegar Targaryen

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi