• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konuşma

(12-06-2017, 01:53 PM)neyazam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel konuşmuşsunuz bildiğim ama farkına varmadığım şeyleri farkettim sayenizde. 
Amma madem fikir atılıyor ortaya ben diyorum ki '' Er - Hatun '' niye olmasın. 
Saygılar.
erk*k ve KADIN olsun bence :::))))(:::::))):)
(:

Cevap
There is only one god emperor
@Oberyn_skywalker you heretic

Cevap
(13-06-2017, 08:05 AM)ichigo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: There is only one god emperor
@Oberyn_skywalker you heretic
DEATH to the FALSE EMPEROR. BLOOD for the REIZ GOD, SKULLS for the R4BIA THRONE

Cevap
Hahahhaa
Khornecu mu çıktin sen
Auh ajahshshsh en berbat ve salak chaos god

Cevap
Öncellikle erkeklerin bu konuda abartılı fikir ve beyanlarda bulunmalarını samimi bulamadığımı söylemek istiyorum. Az bir geride durun, bi konuda da geri durun yav. Zira boğuyorsunuz.

Kendi tanımımızı kendimiz yapalım çok rica ediyorum. Kadınlarla ilgili meselelerde önceliği kadına tanıyın bi zahmet. Erkek seçeneği var sonucta ve doğru bir ifade olarak kabul ediyorsunuz. O nedenle bizimle ilgili bir konuda bize seçenek sunmayin, bizi yönlendirmeyin, sadece destekleyin yeter. Destekle yav, sadece destekle çok mu zor? Kadınız biz kadın. Gayette kadınız. Kadına kadın denir. Basbayağı kadın işte..

Erkek/Kadın/ Eşcinsel ya da Male/Female/Gay seçenekleri olmalı, ortaçağdan çıksak fena olmaz.
[-] Bu mesajı 3 üye beğendi:
  • Queen Arianne , stannisci, svurgun

Cevap
@Destina bana özelden mesaj atar mısın?

Cevap
(13-06-2017, 07:33 PM)Destina Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncellikle erkeklerin bu konuda abartılı fikir ve beyanlarda bulunmalarını samimi bulamadığımı söylemek istiyorum. Az bir geride durun, bi konuda da geri durun yav. Zira boğuyorsunuz.

Kendi tanımımızı kendimiz yapalım çok rica ediyorum. Kadınlarla ilgili meselelerde önceliği kadına tanıyın bi zahmet. Erkek seçeneği var sonucta ve doğru bir ifade olarak kabul ediyorsunuz. O nedenle bizimle ilgili bir konuda bize seçenek sunmayin, bizi yönlendirmeyin, sadece destekleyin yeter. Destekle yav, sadece destekle çok mu zor? Kadınız biz kadın. Gayette kadınız. Kadına kadın denir. Basbayağı kadın işte..

Erkek/Kadın/ Eşcinsel ya da Male/Female/Gay seçenekleri olmalı, ortaçağdan çıksak fena olmaz.
Katılıyorum fikirlerine. Cinsel yönelim de mantıklı bir fikir bence ama eşcinsel/Türkçe straight ne demekti hatırlamıyorum o tarz bir şey olabilir. Çünkü eşcinsellik bir cinsiyet değil.

Cevap
Yav ben bu consel yonelim ve cinsiyetin paylaşilmasi ne yav. Neyse uzatmayayım

Cevap
Yav bırakın yav demeyi. Bi de bırakın şu romantik sloganları

Cevap
@QueenArianne Kendini bir cinsiyetten çok cinsel kimlikle tanımlayan, tanımlamayı tercih eden cok kişi var. Basit bi moda sitesi diyelim kadın veya erkek seçeneğini kabul etmeyip post atıyor Micheal. Ben gay, trans ya da biseksüel erkeğim ve bu siteyi protesto ediyorum filan diye. Ama haklısın tabii, bu taraftan bakinca gereksiz ve kafa karıştırıcı olabilir. Sonucta coğrafya belli.

Neyse, neyse. Önce şu Bayan'ı bir Kadın yapsınlar da.. :)
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Queen Arianne

Cevap

Görüntüleyenler: Zeki Lann , 5 Ziyaretçi