• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konuşma

Yeni bir konu

......................

Cevap
Kimler mezun oldu ? Merak ettim. Ben en sonunda muradıma erdim :) Gerçi açıklanmayan bir dersim var o da açıklandıktan sonra kesinleşecek. Yoksa bende tek ders mağdurlarından olacağım :)

Cevap
Ben ilkokuldan mezun oldum mesela :)

Cevap
(18-06-2017, 02:43 AM)Delucia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimler mezun oldu ? Merak ettim. Ben en sonunda muradıma erdim :) Gerçi açıklanmayan bir dersim var o da açıklandıktan sonra kesinleşecek. Yoksa bende tek ders mağdurlarından olacağım :)

"Ben de tek ders mağdurlarından olacağım" o de ayrı. Ama yine de bir gelişme var. O da derken ayırmışsın falan.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • MaesterLord

Cevap
(18-06-2017, 02:43 AM)Delucia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimler mezun oldu ? Merak ettim. Ben en sonunda muradıma erdim :) Gerçi açıklanmayan bir dersim var o da açıklandıktan sonra kesinleşecek. Yoksa bende tek ders mağdurlarından olacağım :)
Mezun olup hala '-de, -da' doğru yazamamak??? Olsun bu da sizin üstü çiçeklerle kapatılacak küçük bir hatanız. Tebrik ederim mezuniyetinizi, umarım iş hayatınızda güzel başarılar elde edersiniz

Cevap
Eski ruhlar aramızda, hisediyorum. Konu konu dolaşıp, son savaşın acı anılarını tazeliyor ve gelicek savaşlardan haber veriyorlar. Ama sağ kalmayı başarmış egemen troller bundan pek memnun değil ve eski yeni gelenlere çokdan dişlerini bilemiş bekliyorlar. Kaos yükseliyor....
  • Zeki Lann

Cevap
@svurgun
Belki benim gibi postmodernist? Belki kelimelerin anlamlarının ve düzeninin olanaklı-ına
Na,nmıyor

Cevap
(18-06-2017, 12:44 PM)ichigo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @svurgun
Belki benim gibi postmodernist? Belki kelimelerin anlamlarının ve düzeninin olanaklı-ına
Na,nmıyor
Postmodernist değil bence. O aurayı sezemedim. 'Allah kerim'ci bir bireymiş gibi geldi gözüme. Ya da 'saldım çayıra mevlam kayıra'cı... Bilemiyorum, henüz net bir tespit yapamadım konu hakkında araştırmalarım devam edecek, sonuçları sizlerle paylaşacağım.

Cevap
@svurgun
Cööd lalabanamamksks onanana.

Cevap
Tüm babaların babalar gününü kutlarım, 1 kişi hariç.
ee0a841f52551f74b206d4df4cb44d85.jpg
  • Zeki Lann

Cevap

Görüntüleyenler: Zeki Lann , 6 Ziyaretçi