• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konuşma

D&D'nin türettiği kişiliğe inanmıyoruz! İnandırmıyoruz!

Senin de babalar günün kutlu olsun Westeros'un babası Stannis the Mannis!
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Ulu_Kurt

Cevap
ben burada ki bazı insanların neyin kafasını yaşadığını hala öğrenebilmiş değilim hadi hayırlısı.

Cevap
(19-06-2017, 05:57 AM)Delucia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben burada ki bazı insanların neyin kafasını yaşadığını hala öğrenebilmiş değilim hadi hayırlısı.
Buradaki derken ki birleşik sıfat yapan "ki"dir.

Cevap
Vallaha hiç bişeye karışmam. Çekirdeğimi alırım, çekilirim bi kenera, izlerim.

Cevap
@svurgun yaşıyor musun sen ya :D

Cevap
(19-06-2017, 03:24 PM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @svurgun yaşıyor musun sen ya :D
Buna yaşamak denir mi bilmiyorum ancak hayattayım Sevgili @Ulu_Kurt arkadaşım. Hal hatır sorduğun için teşekkür ederim, umarım sen de iyisindir.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Ulu_Kurt

Cevap
üniversiteyi kazanamazsan şu bağlaçlara takıntın yüzünden kazanamayacaksın umarım diğer derslerde de bu kadar iyisindir :D tamam bundan sonra bağlaç hatası yapmayacağım sinir oldum.

Cevap
@Delucia sabrin için öncelikle teşekkur ederim.
Biz burada boyleyiz. Game of thones forum ergen ve keskin köseli insanlar kasabası, üstune bir de dalga geçiyorlar hahaha.
Bu arada onerdigin argüman gecersiz. Alaka yok iki önermede de.

Cevap
@ichigo yazım hataları önemli bir olay herkes dikkat etmeli. Bunu belirtmem sabır gerektirecek bir olay değil.

@Delucia ÖSYM sever de da'nın yazımını o yüzden bilmem kendim için daha yararlı olacaktır.

Cevap
(19-06-2017, 03:31 PM)svurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-06-2017, 03:24 PM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @svurgun yaşıyor musun sen ya :D
Buna yaşamak denir mi bilmiyorum ancak hayattayım Sevgili @Ulu_Kurt arkadaşım. Hal hatır sorduğun için teşekkür ederim, umarım sen de iyisindir.

İyiyim ya bildiğin gibi çevirilere devam :D

Cevap

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi