• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konuşma

iyi bayramlar arkadaslar iyi bayramlar
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Kuzeyin Koruyucusu

Cevap
Snapchat'e yeni bir şey gelmiş çok garip çözemedim henüz.

Cevap
(Dün, 05:09 PM)Emilio Toland Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Snapchat'e yeni bir şey gelmiş çok garip çözemedim henüz.
Yer bildirimleri şeysi o. Artık herkesin nerede olduğunu görebileceksin. Günceller güncellemez yapacağım ilk şey özelliği kapatmak olacak.

Cevap
Ben bayıldım o özelliğe ya. Snapchat'in özgün filtrelerini çalan tüm sosyal medya organlarına inat ölümüne Snapchat'çiyiz.

Cevap
(11 saat önce)svurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bayıldım o özelliğe ya. Snapchat'in özgün filtrelerini çalan tüm sosyal medya organlarına inat ölümüne Snapchat'çiyiz.
Bazen evden çıkmadığım asosyal günlerim oluyor bunu herkesin bilmesine gerek yok. Ya da arkadaşlarıma yalan söyleyip başka bir yere gittiğim oluyor. Fitne fesatıma çomak sokuyor Snapchat hayır bu özellik hiç hoş değil.

Onun dışında Instagram bir logosunu değiştirmedi. Ama inadına asla Instagram'a hikaye atmıyorum.

Cevap
Yaymamak için söz verdim ama kendimi daha fazla tutamayacağım. Foruma da geliyormuş anlık foto paylaşma şeysi. Epey sağlam yerden geldi bilgi. Nerden bildiğimi sormayın.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Queen Arianne

Cevap
(11 saat önce)svurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaymamak için söz verdim ama kendimi daha fazla tutamayacağım. Foruma da geliyormuş anlık foto paylaşma şeysi. Epey sağlam yerden geldi bilgi. Nerden bildiğimi sormayın.

böyle salaklık olmaz umarım

Cevap
Snapchat ne hiç bilmiyorum. Allahım 2000'de internet yeni yeni yaygınlaşıyordu. Forumlar, msnler bi havamız vardı şimdi whatsapp bile zor kullanıyorum, üşeniyorum. :/

Cevap
(11 saat önce)svurgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaymamak için söz verdim ama kendimi daha fazla tutamayacağım. Foruma da geliyormuş anlık foto paylaşma şeysi. Epey sağlam yerden geldi bilgi. Nerden bildiğimi sormayın.
Ben de tavşanlı köpekli filtreler de gelecekmiş diye duydum.

Cevap

Görüntüleyenler: 6 Ziyaretçi