• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

LOTR - Yüzüklerin Efendisi

Lotr serisine yeni başladım.Hobbit'i okuyup.

Orta Dünya gerçekten bambaşka.Silmarillion'u internetten pdf olarak biraz baktım ama oldukça karışıktı daha sade olan 'Güç Yüzüklerine Dair' adlı kitaba baktım hem kısa hem daha iyiydi.Başlayanlara tavsiyem şu : Hobbit Ve Güç Yüzüklerine Dair ile başlayım eğer orta dünyayı daha iyi anlamak çözmek istiyorsanız Silmarillion'u okuyabilirsiniz ama diğerlerine göre daha karışık ve ağır bence.Benim için Hobbit,Güç Yüzüklerine Dair ve LOTR yeterli gibi. :)

Cevap
Tabikide silmarillionu okumayan birinin tavsiyelerinede ihtiyaç var.

Cevap
Maalesef Crisstopher Lee vefat etmiş
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Gaja

Cevap
(11-06-2015, 03:06 PM)Gökbörü Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef Crisstopher Lee vefat etmiş

Hadi ya :(

Cevap
(11-06-2015, 03:06 PM)Gökbörü Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef Crisstopher Lee vefat etmiş

Aynen ya bende gördüm haberi çok üzüldüm :(

Cevap
Tam da üçlemeyi bitirmişken bu haberi aldım. Çok mu içten istedim Saruman'ın ölmesini acaba?

Cevap
93 yaşında vefat etmiş rahmetli . Bir nesil onu Saruman diye hatırlayacak.

Cevap
Tüm urukların başı sağolsun.
[-] Bu mesajı 2 üye beğendi:
  • Harley Quinn, Lisbeth

Cevap
Başbuğumuz ölse de onun açtığı yolda tüm Urukdaşlarımızla ilerleyeceğiz. Bir ölürüz bin doğarız ulan!

Cevap
Atv'de vardı halen devam ediyor gerçi sonlarında şuan. En sevdiğim kralın dönüşü yine tüylerim diken diken oldu. Hele Rohirrim sahnesini beni benden alıyor. Defalarca izlememe rağmen bittiğinde hep içimi bir hüzün kaplıyor bee.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Ar-Phazon

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ampül Yüzüklerin Efendisi Hakkında Bilinmeyenler Ned Stark 5 12,683 15-01-2014, 03:41 PM
Son Yorum: LyannaStark
  LOTR Fan Yapımı Film Born of Hope Mimar Brandon Stark 5 3,066 10-12-2012, 03:25 PM
Son Yorum: Dondarrion

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi