• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Lunelitius Arasken Diatra


#1
Lunelitius, kısa adıyla Lunel Nehantis topraklarında doğmuştur. Nehantis bizim dünyamızdaki İskoç kültürüne yakın bir kültüre sahip bir krallıktır. Ağaç kahvesi saçları ve zümrüt yeşili gözleri ile çoğu Nehantisliye, özellikle abisi Lunias'a benzer. Lunias ile en büyük farkı abisi onur ve aşk için savaşan bir Şövalye iken kendisi macera için yaşayan bir hayduttur. Lunel ve Lunias bağlı oldukları örgütler ezeli düşman da olsa her ay en az bir kere görüşür ve birbirlerine veya birbirlerinin tanıdıklarına zarar vermemeye yemin etmiştir. Lunel bir kılıç ustasıdır ve fırlatmada da bir o kadar iyidir. Bulunduğu örgütün bölge çetelerinden birinde 3 diğer haydut ile beraber çalışır ve çetenin okçusu ile aşk yaşamaktadır. Kendini çok mükemmel görür ve karakter yapısı da bu görüşünü doğru kılar. Her ne kadar mükemmel de olsa onun da kusurları vardır tabi. Her sorunun altından çıkabilecek olduğunu düşünen biridir ancak bu düşüncesi hayatını acıya sürükler..

Lunel kitabımın Yıldız karakteridir. Bir arkadaşım resmini çiziyor ve yakında onu da paylaşacam o yüzden fiziksel betimlemelerw girmedim. Yarın da yer aldığı bir bölüm paylaşacam. Okuduğunuz için teşekkürler :)
 
Cevap
#2
aslında bu konuları tek bir konu altında birleştirsen daha güzel olmaz mı?

Neyse, garip bir karakter. Abisi şövalye kendisi haydut :D nasıl bir iş bu? -.-
 
Cevap
#3
(02-07-2013, 07:26 AM)*Khal Drogo* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aslında bu konuları tek bir konu altında birleştirsen daha güzel olmaz mı?

Neyse, garip bir karakter. Abisi şövalye kendisi haydut :D nasıl bir iş bu? -.-

Bence bi gariplik yok :D Neden olmasın ki? Birisi şehir muhafızlarına katılmış küçükken diğeri şehrin hırsızlarına. Ayrıca bu karakteri tek bir konu altında birleştirecem. Her başlık için ayrı konu açıyorum çünkü başlıklar uzun ve konu başlıkları farklı hep.
 
Cevap
#4
Cidden garip bir karakter.
 
Cevap
#5
(13-07-2013, 01:53 PM)Altera Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cidden garip bir karakter.

Nesi garip ki :D
 
Cevap
#6
(29-07-2013, 12:39 AM)Edwin Tepe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-07-2013, 01:53 PM)Altera Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cidden garip bir karakter.

Nesi garip ki :D

Nesi garip değil ki?
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi