• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Merhaba

Merhaba arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum.Seriye başlayalı 3 ay olmuştur sanırım.Starkçıyım.Kitaplara başlamadım ama 1 hafta içinde başlamayı düşünüyorum.Kitapları alıcamda Taht Oyunları'nın hangi baskısını alıyim?Dizi kapağı olanımı yoksa diğerinimi(diğer kitaplarınkine benzer olan).Her keze iyi geceler...

Cevap
Hoşgeldin. Kitaplara başlayacak olman isabet olmuş. :)

Cevap
He bu arada 4 yıllık LOTR'cuyum.Lotr sayesinde başladım,ilk başta bu seriye karşı ön yargılıydım ama ilk bölümden sonra bırakamadım,başlamamdaki önemli faktör Sean Bean dı.Nasıl olsa Lotrcuyuz.Bu adamın olduğu dizi güzeldir. 9. bölümden sonra diziden soğudum ama bir hafta sonra dayanamayıp izlemeye devam ettim :)

Arkadaşlar soruma cevap verebilecek olan var mı? Kitabın hangi baskısını alayım?

Cevap
(13-06-2013, 09:05 PM)lEddard Starkl Nickli Kullanıcıdan Alıntı: He bu arada 4 yıllık LOTR'cuyum.Lotr sayesinde başladım,ilk başta bu seriye karşı ön yargılıydım ama ilk bölümden sonra bırakamadım,başlamamdaki önemli faktör Sean Bean dı.Nasıl olsa Lotrcuyuz.Bu adamın olduğu dizi güzeldir. 9. bölümden sonra diziden soğudum ama bir hafta sonra dayanamayıp izlemeye devam ettim :)

Arkadaşlar soruma cevap verebilecek olan var mı? Kitabın hangi baskısını alayım?
Hoş geldin Eddard ya ben geldimğimden beri diyorum Stark hanesi artacakta beni dinlemiyolar :D bende bişi var heralde bir geldim geliş o geliş gelen stark oldu gelen stark oldu bende Lotro cuyum ve Sean Bean oynuyor diye başladım seriye kitaba gelince bende yeni baaşlayacağım ve sean bean nin olduğu kapak daha güzel görünüyor muhtemelen onu alırım :)

Cevap
ben de onu almak istiyorum ama bulamadım.internette her yerde diğer kapak var.kitapçıları da gezeceğim 2-3 gün sonra.İnşallah onu bulurum :)

Cevap
(13-06-2013, 09:14 PM)lEddard Starkl Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben de onu almak istiyorum ama bulamadım.internette her yerde diğer kapak var.kitapçıları da gezeceğim 2-3 gün sonra.İnşallah onu bulurum :)

Ben zamanında çok gördüm o kapaklıdanda mallık bende almadım nette varda kitabçıların stoklarda kaldımmı bilmem tabi

Cevap
nette bir kaç tane buldum ama alanlar yorum yazmış,kapağı buradaki gibi değil yenisini gönderiyorlar demişler.sağlam bir şey bulursan bana yollarmısın?

Cevap
(13-06-2013, 09:22 PM)lEddard Starkl Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nette bir kaç tane buldum ama alanlar yorum yazmış,kapağı buradaki gibi değil yenisini gönderiyorlar demişler.sağlam bir şey bulursan bana yollarmısın?

Tabi neden olmasın biz Starklar bunun için burdayız :) bende tekrarda bakmış olurum hem ne var ne yok

Cevap
Vee bir stark daha..hoşgeldin iyi forumlar ^^

Cevap
(13-06-2013, 09:26 PM)uncosonic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vee bir stark daha..hoşgeldin iyi forumlar ^^

Hoşbulduk,sanada.. :)

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Lyarra Stark 2 106 15-08-2017, 08:16 PM
Son Yorum: Delucia
  Merhaba arkadaşlar Narsist Snow 10 308 07-08-2017, 11:08 AM
Son Yorum: Sercan
  Tüm Foruma Merhaba Sercan 2 167 29-07-2017, 03:54 PM
Son Yorum: Ulu_Kurt
  Merhaba! Nerrantsoula 2 107 23-07-2017, 11:12 PM
Son Yorum: Queen Arianne