• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Merhaba

Herkeze merhaba arkadaşlar , ben ali , 27 yaşındayım , hatayda ikamet ediyorum,dizinin 3. sezonuyla ilgili haberleri araştırırken forumla tanıştım ve harika şeyler öğrendim gerçi daldan dala atlayarak okudum ama genede dizi ve kitaplarla ilgili birçok bilgi edindim, sonra hemen bir hesap oluşturup aranıza katıldım.
Bende uslanmaz bir Stark'çıyım,diziye başlama sebebim Ned Stark ve Daenerys dir,ama Ned den sonra, Robb'da dahil kurtların henüz ''alfa'' sını bulamadığını düşünüyorum.
Hani bana diziyi şu anda ne yada kim için izliyorsunuz deseniz 3 karakter için derim bunlar; Tywin - Daenerys ve 2.sezon için kesinlikle Jaqen H'ghar.
Taht mücadelesine gelirsek Tahtın Stannis in hakkı olduğunu ama taht mücadelesini yanlış yaptığını düşünüyorum.
Tahtın kimin olmasını istersin derseniz ise,Daenerys in müthiş bir kraliçe olacağına inanıyorum,sağ kolu olarak ise (buraya dikkat)eski altın pelerinli Sör Barristan Selmy nin olmasını isterim,gelecek sezonlarda umarım bir şekilde ortaya çıkar ki kendisi ''adamın dibi'' dir.Gene unutulmuşlardan Benjen Stark ıda ilerde görmeyi isterim.
Yazımı okuyanlar bu adam ne diyor çok karıştırmış diyebilirsiniz ama unutmayalım bu bir güç mücadelesi ve çok zalimliğe ve hainliğe kaçmamak kaydıyla herşey olabilir diye düşünüyorum.
Şimdilik açılış böyle olsun zahmet edip okuyanlara teşekkürler ve tekrar merhaba.

Cevap
Hoşgeldin. ^^

Cevap
Hoşgeldin güzel bi geliş olmuş :)

Cevap
Hoşgeldin Ali İyi forumlar :)

Cevap
hoşgeldin..

Cevap
Spoiler:

Cevap
Hoşbulduk hepinize teşekkürler.