• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Merhabalar

Merhaba herkese. Ben Ayşe.
Diziyi bitirdikten sonra keşke bir forumu olsa da kayıt olsam dediğim anda burayı buldum.

18 yaşındayım ve 30 yıl sonra fantastik şeylerin ilgimi çekmemesi ihtimaline karşılık bulabildiğim tüm fantastik şeyleri okuyor ve izliyorum.

Ve son olarak bugün white walkers tarafını desteklemeye başladım. 10 ay nasıl bekleyeceğim bilmiyorum, umarım arada True Blood gibi küçük videolar paylaşırlar.

Cevap
Selam Ayşe foruma hoşgeldin,umarım iyi vakit geçirirsin..

Cevap
Hoşgeldin. İyi forumlar...

Cevap
Hoş geldin iyi forumlar (:

Cevap
(05-06-2012, 11:05 PM)JonSnow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selam Ayşe foruma hoşgeldin,umarım iyi vakit geçirirsin..

Teşekkürler Smile

(05-06-2012, 11:08 PM)BarristanSelmy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin...

Fantastik edebiyat acayiptir. Hayallerimizi yansıttığımız, hayal dünyamızın derinlerine inen hoş bir tür. Sizi bilmem ama ben vazgeçmem, bence hakkıyla bu işe giren hiç kimse vazgeçemez. Tekrar hoşgeldin, iyi eğlenmeni dilerim burada.

Yıllar önce bayılarak tekrar tekrar okuduğum şuan ise 10 sayfasına bile dayanamadığım o kadar çok kitap var ki. 40 yıl sonrada fantastik okuyacağım, bundan eminim ama şuan ki gibi hissedecek miyim, bilmiyorum. Ama senin kendinden emin olman güzel Biggrin Neyse teşekkür ederim, hoşbulduk.

(05-06-2012, 11:09 PM)Oberyn Martell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin. İyi forumlar...

Teşekkürler Biggrin

(05-06-2012, 11:18 PM)PeRSeuSs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldin iyi forumlar (:

Hoşbulduk Biggrin

Cevap
30 yıl sonrasıyla ilgili karamsarsın :) daha iyi olur bence hoşgeldin bu arada Supernaturalide takip ediyorsun galiba neyse iyi forumlar.

Cevap
hoşgeldin ayça , iyi forumlar

Cevap
Hoşgeldin aramıza,iyi forumlar dilerim

Cevap
Aramıza hoşgeldin iyi vakitler :)

Cevap
Hoşgeldiin :)

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar Herkese Alysannee 2 111 07-08-2017, 07:30 AM