• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Preston Greenfield


#1
Ünvan: Sör
Bağlılık: Greenfield Hanesi, Kral Muhafızlar

Sör Preston Greenfield, Kral Muhafızları'nın bir üyesidir.

Görünüşü
Kısa boyludur.

Geçmişi
Sör Preston, Kralın Şehri'de bir kumaşçının karısıyla görüşerek yeminini bozmuştur.

Son Zamanlarda

Taht Oyunları

Sör Preston Kral Robert'a, bir domuz tarafından yaralandığı av gezisinde eşlik eden Kral Muhafızları'dandı. Sonraları Sör Barristan Selmy azledilirken taht odasında o da vardı. Eski kardeşinin mahcubiyetine gülenlerden biriydi.

Kralların Çarpışması
Kral Joffrey ona Sansa Stark'ı dövmesini emrettiğinde emri yerine getirdi. Sansa'ya göre, Sör Preston onu döverken ona "beyinsiz çocuk" diyormuş.
Joffrey Kızıl Kale'de tavşanları vurmaya çalışırken oklarında biri nerdeyse Sör Preston'un kasıklarını isabet ediyordu. Tyrion Lannister Cleos Frey'i Robb Stark'a barış şartlarıyla birlikte geri gönderirken Sör Preston tahtı koruyordu. Alliser Thorne karşılamadan sonra kızgınlıkla Tyrion'un elbisesinin kolunu yakalamaya çalıştığında Sör Preston onu geri püskürttü.
Sör Preston, Prenses Myrcella'yı Dorne'a uğurlayan grupta yer alıyordu. Halk sokaklarda isyan ettiğinde High Septon'a yardım etmek için yanına gidiyordu ama delirmiş insanlar onu öldürdü. Altın Pelerinliler beyaz zırh içinde bir şövalye aradıkları için onun cesedini bulmaları bir kaç gün sürmüştü. Çünkü isyancılar onu bir çok kez bıçaklamış ve cesedini lime lime doğramışlardı. Bu yüzden cesedi "başından topuğuna kadar kırmızı-kahverengiydi" ve zorlukla tanınabiliyordu.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi