• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat
Game of Thrones Türkiye Discord kanalına katılın!

Ramin Djawadi - Game of Thrones 2.Sezon Soundtrack

Arkadaşlar karasu savaşından sonra tyrion rüyasında bi şarkı duyuyodu kitapta. yaz kadar güzel bir kız sevdim,saçlarında güneş ışığı. bunun devamını nerden bulabilirim?

Cevap
2. sezonun bi albümü çıktımı bilmiyorum ama bikaç şarkı ve tema dışında 1. sezon için çıkan albümdeki şarkıların biraz farklı versiyonları vardı genelde

Cevap
Ellerine, emeğine sağlık :)

Cevap
şarkı albümlerde yok aynısını bende kafama takmıştım bulmuştum buraddan izleyebilirsin;

http://www.youtube.com/watch?v=trRJ82FpX7E

Cevap
3 sezonun komple soundtracklarını indirdim.Gayet güzel olmuşlar 4. sezonu bekliyorum.

Cevap
2.sezon diyor ama olsun. Epey eski bir konu. Diriltmek büyük bir onur. 6. sezonun tartışmasız en epik soundtrack'i Light of the Seven. Şarkı, duyduğumuz sahne ile çok uyumluydu ve tüyleri diken diken etti. Fakat en az onun kadar destansı bir soundtrack daha var ki şahsen Light of the Seven'dan daha fazla beğendim. Sezonun kapanış sahnesinde duyduğumuz Winds of Winter'dan söz ediyorum. Final sahnesini daha etkileyici ve görkemli kılan bu harika beste ile sizleri baş başa bırakıyorum, iyi dinlemeler!
https://youtu.be/syYD3WVuszU

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7. sezon 4. bölümdde çalan müziğin adı? WaiTIng 5 160 18-08-2017, 11:20 AM
Son Yorum: Leydimley
Müzik Game OF Thrones Main Theme Metal Cover togaykurtulus 1 83 09-08-2017, 02:08 PM
Son Yorum: xxsalcaxx
Müzik Game Of Thrones - Soundtrack House Greyjoy (Updated 1-6) Can Greyjoy 1 140 28-07-2017, 10:27 AM
Son Yorum: Gerrera
  Game of Thrones Müzikleri Sarah 44 31,893 17-06-2017, 09:00 AM
Son Yorum: Starkgaryen
  Game of Thrones her sezonun remix'i itskhaleesi 2 843 03-09-2016, 08:26 PM
Son Yorum: Nysia

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi