• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Selamlar!

Merhaba arkadaşlar Ben Eren,20 yaşındayım. 3 sene öncesinde sanırım siteye üye olmuştum ama fazla takılamadım. Şimdi ise tekrardan geldim ve bu sefer kalıcı olmayı hedefliyorum :D
    ASOIAF kitap serisini ve Game of Thrones dizisinin tabii ki de büyük bir hayranıyım, serimiz dışında da Mitolojik şeylere ilgim oldukça yüksek ki zaten yazmayı planladığım bir kitap da var.
     Öyle işte şuanlık anlatacaklarım. Beni aranıza kabul ederseniz sevinirim :)

Cevap
Hoşgeldin :)

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevap
Hoş geldin iyi forumlar

Cevap
Hoşgeldin, iyi forumlar.

Cevap
(11-08-2017, 03:53 PM)Erean Targaryen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar Ben Eren,20 yaşındayım. 3 sene öncesinde sanırım siteye üye olmuştum ama fazla takılamadım. Şimdi ise tekrardan geldim ve bu sefer kalıcı olmayı hedefliyorum :D
    ASOIAF kitap serisini ve Game of Thrones dizisinin tabii ki de büyük bir hayranıyım, serimiz dışında da Mitolojik şeylere ilgim oldukça yüksek ki zaten yazmayı planladığım bir kitap da var.
     Öyle işte şuanlık anlatacaklarım. Beni aranıza kabul ederseniz sevinirim :)

Aleykümselam hoş geldin.

Cevap
Hoşgeldin iyi forumlar :)

Cevap
Hoşgeldin, iyi forumlar :)

Cevap
Mistik şeylere olan ilgininin seni Targaryen yapmasına şaşırdık mı? Hayır. Bana da ilk başlarda çok mistik ve gizemli bir hane olarak gelmiştiler. Ancak Dany bu hanedanın en sevilmeyesi üyesidir bana kalırsa. Aralarından en sevdiğim Daemon Targaryen nam-ı diğer Düzenbaz Prens'tir. Forumda eğlenmeni temenni eder ve son söz olarak ''Bir Lanniser her zaman borcunu öder''. Hoş geldin aramıza.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar memurbakunin 0 71 06-08-2017, 10:11 PM
Son Yorum: memurbakunin
  Herkese selamlar! :) fuldenhazal 7 875 02-07-2016, 09:55 PM
Son Yorum: GeneralSquirtle
  Selamlar. qdr 0 391 13-06-2016, 05:20 AM
Son Yorum: qdr
  Selamlar :) Hermond 2 576 09-06-2016, 07:51 PM
Son Yorum: Hermond
  Selamlar Kanatayak 18 5,671 27-02-2016, 10:34 PM