• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Selamlar

Ben oldum olası bu tarz eserleri severim.Gerek film olsun gerek kitap affetmem.Belki de beni çeken savaşların kılıç kalkanla yapılır olması.Lotr ve sonrasında da Got.Kelimelerle anlatamam got un verdiği heyecanı.20 yaşındayım.Denizli de okuyorum.Adım Hakan.Koyu bir Galatasaray sevdalısıyım ama her yerde tartışmayı sevmem.İdolüm Ulu önder Atatürk'tür.Benden bu kadar,hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum :)))

Cevap
''İdolüm Ulu önder Atatürk'tür.'' Bende seni saygıyla selamlıyorum.
Bende dün geldim ama olsun. Hoşgeldin :)

Cevap
hoşgeldin :)

Cevap
Hoşgeldin kardeşim :) Atatürk,galatasaray,lotr,got dedin şimdiden kankamsın :D iyi forumlar dilerim:)

Cevap
iyi forumlar

Cevap
Hoşbulduk :)

Cevap
hoş geldin. İyi forumlar

Cevap
merhaba got sevdalıları..az önce üye oldum foruma...geçen sene diziyle başlayan maceram bu sene dizi + kitaplar sayesinde bir başka boyuta geçti...yüzüklerin efendisi got tarzı yapımları oldum olası sevmişimdir..umarım iyi vakit geçiririz burada iyi arkadaşlıklar ediniriz..tekrardan hoşgeldim Cool

Cevap
(07-06-2012, 10:51 AM)jon__snow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: merhaba got sevdalıları..az önce üye oldum foruma...geçen sene diziyle başlayan maceram bu sene dizi + kitaplar sayesinde bir başka boyuta geçti...yüzüklerin efendisi got tarzı yapımları oldum olası sevmişimdir..umarım iyi vakit geçiririz burada iyi arkadaşlıklar ediniriz..tekrardan hoşgeldim Cool

hoşgeldin. ama 5 tane jon snow olduOh

Cevap
(07-06-2012, 12:03 AM)EsteL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben oldum olası bu tarz eserleri severim.Gerek film olsun gerek kitap affetmem.Belki de beni çeken savaşların kılıç kalkanla yapılır olması.Lotr ve sonrasında da Got.Kelimelerle anlatamam got un verdiği heyecanı.20 yaşındayım.Denizli de okuyorum.Adım Hakan.Koyu bir Galatasaray sevdalısıyım ama her yerde tartışmayı sevmem.İdolüm Ulu önder Atatürk'tür.Benden bu kadar,hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum :)))

Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin :D

(07-06-2012, 10:51 AM)jon__snow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: merhaba got sevdalıları..az önce üye oldum foruma...geçen sene diziyle başlayan maceram bu sene dizi + kitaplar sayesinde bir başka boyuta geçti...yüzüklerin efendisi got tarzı yapımları oldum olası sevmişimdir..umarım iyi vakit geçiririz burada iyi arkadaşlıklar ediniriz..tekrardan hoşgeldim Cool

Hoşgeldin jon kardeş :D
Nedir bu jon sevdası millette 5-6 oldunuz şimdiden :D

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar! :) fuldenhazal 7 765 02-07-2016, 09:55 PM
Son Yorum: GeneralSquirtle
  Selamlar. qdr 0 358 13-06-2016, 05:20 AM
Son Yorum: qdr
  Selamlar :) Hermond 2 503 09-06-2016, 07:51 PM
Son Yorum: Hermond
  Selamlar Kanatayak 18 5,498 27-02-2016, 10:34 PM