• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sizce krallık kimin hakkı ?

(20-06-2017, 01:33 AM)JaqenHgar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-06-2017, 09:25 PM)creas Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Taht en çok Tywin lannistere yakışırdı ama işte şartlar :)
Jason Isaacs gençken oynasaydı Jaime'yi tam karizma olurdu.

o adamın harry potterdaki hali tam rheagarlık bence :)

Cevap
Şu an Baratheon'da, Robert'in hayatta olan iki oğlu var. Gendry ya da Edric'i getirirlerse, işler değişebilir diyeceğim 8. sezon'da bitirirler diziyi.

Cevap
Krallığın topraklari tabii ki osmanli hanedanlığına aitti. Vermediler ayıp oldu.

Cevap
(20-06-2017, 03:46 AM)Stannis B Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu an Baratheon'da, Robert'in hayatta olan iki oğlu var. Gendry ya da Edric'i getirirlerse, işler değişebilir diyeceğim 8. sezon'da bitirirler diziyi.
Stanniscilere hep söylüyorum 1.sezondaki sahne gibi Geyik öldü. Fırtına Toprakları'nı artık başka bir hane yönetecek bence. Gendry rol oynayacak dizide ancak çok da bir şey beklemeyin.

Cevap
(20-06-2017, 04:16 PM)JaqenHgar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017, 03:46 AM)Stannis B Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu an Baratheon'da, Robert'in hayatta olan iki oğlu var. Gendry ya da Edric'i getirirlerse, işler değişebilir diyeceğim 8. sezon'da bitirirler diziyi.
Stanniscilere hep söylüyorum 1.sezondaki sahne gibi Geyik öldü. Fırtına Toprakları'nı artık başka bir hane yönetecek bence. Gendry rol oynayacak dizide ancak çok da bir şey beklemeyin.
Hayır hayır hayır. 

@Stannis B adlı arkadaşım Robert'ın piçleri var bilinen sadece Gendy ve Edrick. Stannis de henüz ölmedi yani soy ilerlenebilir.

ve @JaqenHgar kardeşim Fırtına Toprakları Baratheon'ların bu konuda net olalım :)

Cevap
(20-06-2017, 04:28 PM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-06-2017, 04:16 PM)JaqenHgar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Hayır hayır hayır. 

@Stannis B adlı arkadaşım Robert'ın piçleri var bilinen sadece Gendy ve Edrick. Stannis de henüz ölmedi yani soy ilerlenebilir.

ve @JaqenHgar kardeşim Fırtına Toprakları Baratheon'ların bu konuda net olalım :)
Ben Baratheon Hanesi'ni seviyorum dostum yanlış anlama. Soy belki Stannis'den devam diyorsun ama Dizi'de öldükten sonra ne biliyim hadi kitapta yaşasa diyorum ama tahtı alamayacaksa kesin ölücek Stannis. O soy yürürse düşük bi ihtimalle meşrulaştırılmış herhangi bir piçten yürür. Ancak o piçin de kralla çok yakın olması gerekiyor. Zor ihtimaller. Meşrulaştırılsa bile Fırtına Toprakları Azam Lordu olabilecek mi ?

Cevap
1. En sevmediğiniz hane ya da grup ?
Targaryenleri  hanedan olarak severim ama Daenerys ve tayfasından hiç hoşlanmıyorum. 

2. En sevdiğiniz hane ya da grup?
Lannister Hanesi

3. Krallık kimin hakkı ?
Stannis Baratheon.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce The Harpy Kim? İllyrio Mopatis 10 915 12-06-2017, 06:24 PM
Son Yorum: argos
  Sizce jon kiminle evlenir ? croweye04 83 9,777 19-07-2016, 05:57 PM
Son Yorum: itskhaleesi
  Sizce Game of Thrones nasıl bitecek? Child of Forest 3 1,439 05-06-2016, 04:06 PM
Son Yorum: Abico
  Neşe Kulesi benzetmeleri sizce olmuş mu ? Roose Bolton 5 1,224 18-05-2016, 11:25 PM
Son Yorum: Eirynomonos
  Arkadaşlar sizce dizi kaç sezon sürer ne zaman biter? kmyoruk 5 1,394 18-05-2016, 11:20 PM
Son Yorum: Eirynomonos

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi