• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Snow White and the Huntsman 2012

snow_white_and_the_huntsman_2012-852x480.jpg
Yönetmen: Rupert Sanders
Oyuncular: Chris Hemsworth, Kristen Stewart, Charlize Theron, Ian McShane, Nick FrostTür: Aksiyon
Yapım Yılı: 2012
Vizyon Tarihi: 1 Haziran 2012 Cuma
Senaryo: Hossein Amini, Evan Daugherty
Yapımcı Firma: FilmEngine, Roth Films

Destansı aksiyon-macera Pamuk Prenses ve Avcı’da (Snow White and the Huntsman) Kristen Stewart, ülkede kötü kraliçeden (Oscar ödüllü Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses’i canlandırıyor. Onu ortadan kaldırmak için fırsat kollayan kötü kraliçenin aklına bile gelmeyen bir şey var: Hükümdarlığını tehdit eden genç kadının, onu öldürmesi için gönderilen Avcıdan (Chris Hemsworth) savaş sanatı konusunda eğitim alıyor olması... Filmde Sam Claflin de, Pamuk Prenses’in güzelliğine ve gücüne uzun zamandır hayran olan prens rolüyle oyuncu kadrosunda yer alıyor. Alice in Wonderland/Alice Harikalar Diyarında’nın yapımcısı Joe Roth, yapımcı Sam Mercer ile övgüler alan reklam yönetmeni ve modern görüntü ustası Rupert Sanders’tan efsanevi masalın nefes kesen yeni vizyonu karşınızda... alıntıdır.

1 Haziranda gösterimde

Cevap
Bu filmi izlerken kötü kalpli kraliçe Ravenna, Cersei Lannister olarak göründü bana hep durduramadım kendimi, tanrım power is power bile dedi lan Tongue

Cevap
torrent'e düştü mü ki ? film sonradan ilgimi çekti

Cevap
İzlemedim filmi ama merak etmiştim çok. Charlize'i severim. bir gün izleyebilirim :)

Cevap
bu kristen stewart ne kadar yeteneksiz bi insan ya :D

Cevap
Torrentte DVDRip olarak uzun zamandır var..

(21-10-2012, 10:22 PM)Arianne Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu kristen stewart ne kadar yeteneksiz bi insan ya :D

Twilight dışındaki yapıtlarda o kadarda kötü değil..

Cevap
(21-10-2012, 10:23 PM)Sinister Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Torrentte DVDRip olarak uzun zamandır var..

teşekkür ederim o zaman indireyim de izleyim :)

Cevap
vallahi senin için fesat.vallahi :DD

(21-10-2012, 10:23 PM)Sinister Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Torrentte DVDRip olarak uzun zamandır var..

(21-10-2012, 10:22 PM)Arianne Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu kristen stewart ne kadar yeteneksiz bi insan ya :D

Twilight dışındaki yapıtlarda o kadarda kötü değil..

bana çok soğuk ve ruhsuz geliyor.o yüzden taraflı düşünüyor olabilirm :DD

Cevap
Sürekli magazin kısmını alıyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz bence. Kristen'ın 7-8 filmini izledim. Sayfayı magazin haberlerine çevirmezseniz sevinirim..

Cevap
benjen amcama yanlış yapmayın :D

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Dark Knight Rises (2012) rowena 57 14,985 07-01-2015, 03:21 PM
Son Yorum: Raistlin Majere
  DAĞ (2012) RandAlThor 1 1,625 25-06-2014, 07:02 PM
Son Yorum: Prometheus
  Les Miserables - 2012 Kilvin 16 5,901 29-09-2013, 11:00 PM
Son Yorum: RobbSnow
  2012 Calypso 7 2,371 04-07-2013, 12:24 AM