• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stark Soyu

(04-10-2016, 11:00 PM)YeniAy Ottoman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Sanırım bir Jon-Arya yakınlaşması olacaktır. Bakalım... Gerçi dizideki kız hala çocuksu duruyor, nasıl olacak bilemiyorum.

Arya değil Sansa. :)

Geniş geniş teorilerimi yazacağım zaten.

Cevap
dizi konusuymuş burası ben dizide beklemiyorum sansa-jon, sansa-arya aşkı büyük ihtimal deny jon aşkı görücez 
kitapta aynen sansa ve jon arasında birşeyler bekliyorum ben

Cevap
(13-04-2017, 09:50 PM)starseh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dizi konusuymuş burası ben dizide beklemiyorum sansa-jon, sansa-arya aşkı büyük ihtimal deny jon aşkı görücez 

Son aynı olacağından ötürü Sansa-Jon.

Dany-Jon aşkı olacak lakin Sansa ile evlenecek Jon.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • starseh

Cevap
Jon kendi povlarında Sansadan bahsetmedi hiç yada çok az bahsetti, genelde Arya Robb Bran
Sansada öyle Jonu düşünmedi, arada sırada aklına geldi ama genelde diğer kardeşlerini düşündü. Peki ikisi bir çift olur mu? Fazla olası gelmiyor. Ancak olmaması için bir sebep yok.Sansa bir kere hala evli, ancak Yüce Rahip evliliği iptal ederse bekar kalacak ayada Tyrion ölürse. Tyrion ölmeyeceğine göre 1. ihtimali beklemek zorunda. Jon Ygrite'in kızıl saçlarını sürekli aklına getiriyor,yoksa Ygrite o kadarda güzel değil zaten. Ayrıca kitaplarda görüldüğü kadarıyla diyardaki en güzel kızlardan biri Sansa. Kızıl saçlarıyla Jonu büyüleyebilir mi?
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • starseh

Cevap
(14-04-2017, 12:48 AM)MimarBrandonStark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-04-2017, 09:50 PM)starseh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dizi konusuymuş burası ben dizide beklemiyorum sansa-jon, sansa-arya aşkı büyük ihtimal deny jon aşkı görücez 

ben dizi ve kitabın aynı biteceğini düşünmüyorum 
tek aynılık tahta çıkanda olabilir ama nasıl çıktıkları farklı işlenecek bence ve yine diyorum dizide deny ile evlenecek

(15-04-2017, 10:16 AM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Jon kendi povlarında Sansadan bahsetmedi hiç yada çok az bahsetti, genelde Arya Robb Bran
Sansada öyle Jonu düşünmedi, arada sırada aklına geldi ama genelde diğer kardeşlerini düşündü. Peki ikisi bir çift olur mu? Fazla olası gelmiyor. Ancak olmaması için bir sebep yok.Sansa bir kere hala evli, ancak Yüce Rahip evliliği iptal ederse bekar kalacak ayada Tyrion ölürse. Tyrion ölmeyeceğine göre 1. ihtimali beklemek zorunda. Jon Ygrite'in kızıl saçlarını sürekli aklına getiriyor,yoksa Ygrite  o kadarda güzel değil zaten. Ayrıca kitaplarda görüldüğü kadarıyla diyardaki en güzel kızlardan biri Sansa. Kızıl saçlarıyla Jonu büyüleyebilir mi?

ben bu bahsetmemesini aşkından diye yorumluyorum işte ne niye hiç bahsetmiyor hepte aralarında bir gerginlik varmış diğer 4 ü ile öz kardeş iken sansa ile hiç yakın olamamışlar hep uzak durmuşlar  
kızıl saçlılara ateşle öpülmüş diyorlardı galiba buda öylesi bir laf gibi gelmiyor bana 
Tyrion zaten evli bu evliliği ortaya sürerse de evlilik iptal olur, daha tamamlanmayan evlilik gerekçesi ile de evlilik iptal edilebilir ki Belish in bundan bahsetmeyip Tyrionun ölmesini beklemesi de bana şüpheli geliyor oyalıyor Sansa ve vadiyi ama niye ....

Cevap
(15-04-2017, 07:33 PM)starseh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2017, 12:48 AM)MimarBrandonStark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

ben dizi ve kitabın aynı biteceğini düşünmüyorum 
tek aynılık tahta çıkanda olabilir ama nasıl çıktıkları farklı işlenecek bence ve yine diyorum dizide deny ile evlenecek

(15-04-2017, 10:16 AM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Jon kendi povlarında Sansadan bahsetmedi hiç yada çok az bahsetti, genelde Arya Robb Bran
Sansada öyle Jonu düşünmedi, arada sırada aklına geldi ama genelde diğer kardeşlerini düşündü. Peki ikisi bir çift olur mu? Fazla olası gelmiyor. Ancak olmaması için bir sebep yok.Sansa bir kere hala evli, ancak Yüce Rahip evliliği iptal ederse bekar kalacak ayada Tyrion ölürse. Tyrion ölmeyeceğine göre 1. ihtimali beklemek zorunda. Jon Ygrite'in kızıl saçlarını sürekli aklına getiriyor,yoksa Ygrite  o kadarda güzel değil zaten. Ayrıca kitaplarda görüldüğü kadarıyla diyardaki en güzel kızlardan biri Sansa. Kızıl saçlarıyla Jonu büyüleyebilir mi?

ben bu bahsetmemesini aşkından diye yorumluyorum işte ne niye hiç bahsetmiyor hepte aralarında bir gerginlik varmış diğer 4 ü ile öz kardeş iken sansa ile hiç yakın olamamışlar hep uzak durmuşlar  
kızıl saçlılara ateşle öpülmüş diyorlardı galiba buda öylesi bir laf gibi gelmiyor bana 
Tyrion zaten evli bu evliliği ortaya sürerse de evlilik iptal olur, daha tamamlanmayan evlilik gerekçesi ile de evlilik iptal edilebilir ki Belish in bundan bahsetmeyip Tyrionun ölmesini beklemesi de bana şüpheli geliyor oyalıyor Sansa ve vadiyi ama niye ....
Aynen sanki aralarında bir husumet var. Ama aralarında neden bir ilişki olmasın? Vadi Starklar için savaşa girerdi Lysa olmasaydı. Bir krallık olacaksa o krallığın kralı Jon kraliçesi Sansa olsun. Taht nerede olursa olsun fark etmez.

Cevap
Kitapta orijinal hikayede Jon Arya aski doguyor aslinda. Bunu bir kac yabanci sitede okudum ve onlar da bu saatten sonra dizide öyle bir sey olmayacagini söylüyor ki Martin de bunu tastikledi aslinda. Jon Sansa meselesinde ise simdiye kadar beraber göründükleri her sahnede birbirlerine mesafeli yaklasiyorlar. Ne bir abi kardes iliskisi var ne de bir sevgili olabilecek potansiyel var. Cogu yabanci site Jon'un Daenery ile beraber olacaklarini söylüyor. Bakalim 7. sezon ne getirecek cok merak ediyorum. Tam 3 ay kaldi.

Cevap
Türk milleti olarak birilerini başgöz etmeyi ne çok seviyoruz arkadaş ya :) İzleyelim görelim. Stark soyu Jon'dan devam edecek belliki. Targaryen kimliğini tanıyacağını düşünmüyorum kendisinin.

Cevap
Bence bütün hanelerin soyu kurusun gece kralı hepsini yok etsin.

Cevap
(13-04-2017, 06:49 PM)MimarBrandonStark Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2016, 11:00 PM)YeniAy Ottoman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Sanırım bir Jon-Arya yakınlaşması olacaktır. Bakalım... Gerçi dizideki kız hala çocuksu duruyor, nasıl olacak bilemiyorum.

Arya değil Sansa. :)

Geniş geniş teorilerimi yazacağım zaten.

Dizi için bir şey diyemem ama kitapta Arya olacağına inanıyorum, öyle olmasını umuyorum. Böyle bir şey olacağına dair bir sürü işaret var.

Eğer Jon yaşar ise seri sonunda büyük olasılıkla kral olacak, westerosta. Babası kitapta bir kral ile evleneceğini söylüyordu ama ne kralı? O dönemde robert vardı ve onun velihatı ile de sansa evlenecekti. Kitapta Arya bu konuyu sadece "ben böyle biri değilim" diyerek kesip atıyor ve üzerinde bu dediğim notkayı hiç irdelemiyor bile.

Sık sık da birbirlerini düşünüyor ve Ygrit'i görür görmez aklına Arya geliyor Jon'un; onu görüyor kızda ve bildiğimiz üzere sevgili vs. oldular.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Game of Thrones'un 7. Sezonunda Ölecekler – Melisandre’nin Arya Stark Kehaneti Atılgan 7 2,115 02-01-2017, 05:22 AM
Son Yorum: Ygritte.

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi