• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Anket Başlığı: Targaryen mi Baratheon mu?
Targaryen
Baratheon
[Anket Sonuçlarını Göster]

Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.

Targaryen mi Baratheon mu?

Baratheon der geçerim.

Cevap
Targaryenler olağanüstü bir hane. Yetenekleri güçleri her şeyleri güzel. Bence hanelerini Baratheonlar değil kendileri yok ettiler. Ama geri dönecekler ve yeniden en güçlü olacaklar bunu hepimiz biliyoruz.

Cevap
Tabiki ikisi de değil.Bütün haneleri severim ama --Yaşasın Özgür Halk--
Onun dışında Baratheon'ları biraz sıkıcı buluyorum.Targaryenler daha eğlenceli ve çılgınlar.Ejderha faktörü de var tabi bunda ama sadece ondan da değil Targaryen tarihinde çok ilginç, etkileyici karakterler var.O yüzden Targaryen derim.
Ve bir Targaryenle bir yabanıl evlense doğacak çocuk nasıl harika bir şey olur diye de düşünmeden edemiyorum.

Cevap
Baratheonlar bana da biraz sıkıcı geliyorlar , yani hiçbir özellikleri yokmuş gibi.
Targaryenler ise gerçekten tüm Westerosu tek başına etkilemiş bir aile. Ve biraz daha farklılar, düşünceleri gelenekleri görünüşleriyle diğer ailelerden farklılar. Ben bu özelliklerini Martellere benzetiyorum mesela :D
Sanırım tercih yapmam gerekirse Targaryenler derdim

Cevap
Tabiki Baratheon. Ensest, deli ve tutarsı Targaryen'lere karşılık barışı sağlayacak bir Baratheon.

Cevap
(13-08-2017, 09:58 PM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki Baratheon. Ensest, deli ve tutarsı Targaryen'lere karşılık barışı sağlayacak bir Baratheon.
Baratheon da Targaryen soyundan geliyor. Bunu bildiğini biliyorum.

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baratheon nesli Great Other 16 5,229 05-05-2014, 12:03 AM
Son Yorum: Mimar Brandon Stark
  Targaryen deliliği Bia 63 19,170 24-11-2013, 03:08 AM
Son Yorum: JonSnow01

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi