• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Targaryenların İntikamının Alınması

Targaryenler çok büyük kıyımlara neden olmuş doğru. Ama onlardan önce Westeros her zaman bir yerlerinde savaşın olduğu kıtaydı. Lannister-Gardener-Hoare, Durrandon-Gardener-Martel, Stark-Hoare, Stark-Arryn, Durrandon-Hoare şu yazdığım gruplar bin yıllar boyunca bir birleriyle savaşmışlar. Bunlardan önce de küçük krallıklar arasında hep savaş olmuştur. Yani Targaryenlerden önce sulh vardı bir yanılsama.
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • starseh

Cevap
Ben Aegon'un Varys tarafından değiştirildiğine inanıyorum (Sidiksu Prensi). Varys gizliliğe çok önem verdiği için sizi bu düşüncelere sokuyor. Varys Jon'u niye sahte ölüme terk etti. Aegon'u da Dany'den o yüzden sakladı. Her şey gizli olmalıydı. Arkadaşlar fazla uzatmaya gerek yok çıkacak kitaplarda görürüz. İllaki Aegon'un boş kalmış geçmiş hikayeleri anlatılacak ve göreceğizdir Blackfyre mı Targaryen mi.

Cevap
(12-07-2016, 10:31 PM)eliaegon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizinle gözüme çarpan bir şeyi paylaşmak istiyorum. Zamanında robert önderliğinde bir çok ailenin bir araya gelip haklı veya haksız nedenlerle targaryenları tahttan indirerek katlettiklerini (yada öyle sandıklarını) biliyoruz. Şimdi aradan yıllar geçti ve bu ailelerin neslini devam ettirecek erkek bir varisinin kalmamış olması, buna rağmen targaryenların öyle yada böyle bir erkek varisinin  olması(Ki bu jon snow oluyor) güzel bir tesadüf olmamış mı sizce?

Bu, benim de dikkatimi çeken bir şey... Bu işte birilerinin parmağı var bence. :D

Demek beddua etmiş bizim Targlar ve haklılar ki tutmuş. :P

Cevap

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi