• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


The Secret Circle


#1
301737042.jpg


The Vampire Diaries’in aynı isimli kitap serisinden uyarlanmıştır. The Secret Circle da aynı yazarın üç kitaplık bir serisi. Üstüne bir de yine The Vampire Diaries dizisinin yazarı Kevin Williamson eklenince ortaya The Secret Circle çıkmıştır.

Vampir yapımlarında sonradan görmeye alıştığımız cadılar bu sefer dizinin ana konusu. Sırf bu yüzden ayrı bir şans vermek gerekir aslında. Kadroda ilk göze çarpan oyuncu kuşkusuz Thomas Dekker. Terminator: The Sarah Connor Chronicles’da John Connor olarak izlemiştik onu hatırlayacaksınız. Esas erkeği canlandıracak gibi gözüküyor burada. Fakat TVD’de olduğu gibi, bu dizide de ana karakter bir kız. Life Unexpected’dan ’90 doğumlu Brittany Robertson, annesinin ölümünden sonra küçük bir kasabada yaşayan büyükannesinin yanına taşınan ve cadı olduğu burada ortaya çıkan Cassie Blake’i canlandıracak.

Kötü adam rolünde bir diğer tanıdık oyuncu olan Hellcats’den Gale Harold bulunuyor. Cassie’nin büyük annesini ise Heroes’da Sandra Bennet’ı canlandıran Ashley Crow oynayacak.

the-secret-circle-poster.jpg
The-Secret-Circle-620x242.jpg
tumblr_luk6ngRRjp1r2vjquo1_500.jpg
[img]]http://25.media.tumblr.com/tumblr_luk6jge0F41r2vjquo1_500.jpg[/img]
tumblr_lujb1wvvQI1qfkjm4o1_500.gif
 
Cevap
#2
Güzel diziydi çabuk bitirdiler.
 
Cevap
#3
Buda mı bitti bi' ara izliyordum.
 
Cevap
#4
evet ya o kadarda izleyeni vardı aslında kampaya falan yaptılar bitmesin diye ama bitirdiler nedense
 
Cevap
#5
Tvd nin gölgesinde kalan bi dizi tutmadı. Bütün bölümlerini izledim ama Supernatural akar.:)
 
Cevap
#6
dizi bitmedi sadece sezon finalini verdi. 2. sezon gelecek diye duydum. takip ettiğim bir diziydi ama ilk sezonunu çok başarılı bulmadım. umarım ikinci sezonu daha keyifli olur.
 
Cevap
#7
(23-06-2012, 01:17 AM)Sonja Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dizi bitmedi sadece sezon finalini verdi. 2. sezon gelecek diye duydum. takip ettiğim bir diziydi ama ilk sezonunu çok başarılı bulmadım. umarım ikinci sezonu daha keyifli olur.

2. sezon gelmicekmiş. Bitirme kararı almışlar.
 
Cevap
#8
İzlediğim en kötü dizi diyebilirim rahatlıkla.
 
Cevap
#9
bence hiçte o kadar iyi bir dizi değil.
 
Cevap
#10
Her gün bir parti her gün farklı kombinasyonlardaki kıyafetler ve yerler. Tam bana göre bir kasabada çekiliyordu. Üzüldüm bitmesine ama bir kaç tane daha bu formatta dizim var. Onları izliyorum.
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi