• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat


Type O Negative


#1
Green Man,Dark Man,Bloody Man olarak anılır Peter Steele. Grubun solistidir aynı zamanda inanılmaz yetenekli bir bassçıdır. Şarkı sözleri ve melodisi insanla bütünleşebilir. Ama herkesin Type O Negative dinleyeceğini düşünmüyorum.

Şarkı sözlerinde genellikle karanlıklara,yaratıklara(Type O Negative'den anlayabileceğimiz üzere Vampirlere yoğunluklu. Peter kendisi Dragula gibi adamdır. Vampir gibidir. Beyaz teni,siyah saçları,sivri dişleri. Ama bu vampirler tabii ki Vampir Günlüklerinde gördüğümüz vampirler değiller),gothic kadınlara,ölüme,insanlık olaylarına(race war gibi) vs. değinir.

tumblr_mpdmwmIhp91r9kdyio1_500.jpg

tumblr_mpcf2zUyIQ1qcqh0yo1_500.jpg


tumblr_mp9q0kTinp1qj5wwwo1_500.jpg

tumblr_moiibxq3T01r6649qo4_400.jpg


Type o negative Brooklyn(NY) kökenli bir heavy goth metal grubudur. Özgün, ironik ve genellikle yavaş ritimleriyle bilinirler. Kasvetli dörtlü(Type o negative'in kendilerine verdikleri isim) kendilerine özgü tarzları ve dikkat çekici gitar efektleriyle başarılarını korumaya devam etmektedirler. Carnivore isimli grubun küllerinden doğan grup popülariteyi, Bloody Kisses albümünden Black No.1 ve Christian Woman şarkılarıyla yakalamıştır.-

Grubun solisti olan Peter 14 Nisan 2014te kalp yetmezliğinden hayatını kaybetmiştir. Ne diyelim ; her şeyi çok hızlı ve çok fazla yaşadı. Dev gibi bir adamdı ama kalbi buna dayanamadı. Umuyoruz aradığı sonsuz karanlığı bulmuştur. Rest in Peace Peter.
İyi dinlemeler. Vikipediadan yazmak istemedim.

 
Cevap
#2
Öldü o Aslı. Sana da selam, nerdesin? Tongue
 
Cevap
#3
Kabullenmem zaman alacak Hasan,buna alışsan iyi edersin. Seninle yaptığımız o güzel konuşmadan sonra yok oldum,konyağa vurdum kendimi. Keke.

Peteğr. @Sinister
 
Cevap
#4
(12-07-2013, 07:17 PM)Kalihora Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kabullenmem zaman alacak Hasan,buna alışsan iyi edersin. Seninle yaptığımız o güzel konuşmadan sonra yok oldum,konyağa vurdum kendimi. Keke.

Peteğr. @Sinister

Konyak mı? Neden cehennemi bu mevsimde isteyesin ki -_-
 
Cevap
  
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi