• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Bildirimi Kapat

Vee beklenen fragman. 300: Rise of an Empire!

Sonunda.. 300 Spartalı'nın devam filmi Rise of an Empire'nin ilk fragmanı yayınlandı. Şimdiden tatmin edeceğe benziyor..

Cevap
Alışkın olduğumuz bir ses karşılıyor bizi, Lena Headey...

Bu 300den pek hoşlanmasam da itiraf ediyorum sırf Headey kısımlarını meraktan izlerim... Smile

Cevap
Eskiden tanımıyorduk Lena'yı,şimdi daha farklı gözle bakıyorum tabi.Bence ilk film kadar tutulmaz çünkü yönetmeni ve oyuncuların çoğunluğu değişti.Hele yönetmenin 3.yönetmenlik deneyimimi ne.Eva Green'i görmek benim için harika oldu tabi bayılıyorum kadına amma velakin dediğim gibi,film için olumlu düşünemeyeceğim.

Cevap
ay varya diyodumki bende fragman ne zaman yayınlanıcak :)

konu açılmıştı;
Rise of an Empire

oradada paylaşiyim ben

Cevap
(13-06-2013, 09:23 AM)uncosonic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ay varya diyodumki bende fragman ne zaman yayınlanıcak :)

konu açılmıştı;
Rise of an Empire

oradada paylaşiyim ben

Fragman deli dolu ama ilk filmde olduğu kadar büyük bi beklentim yok açıkçası :) bakalım yönetmen şaşırtıcak mı bizi.

Cevap
(13-06-2013, 04:00 PM)Disturbed Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-06-2013, 09:23 AM)uncosonic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ay varya diyodumki bende fragman ne zaman yayınlanıcak :)

konu açılmıştı;
Rise of an Empire

oradada paylaşiyim ben

Fragman deli dolu ama ilk filmde olduğu kadar büyük bi beklentim yok açıkçası :) bakalım yönetmen şaşırtıcak mı bizi.

fragmandan anladığım kadarıyla spartalılar yine üstün askerler olarak gösterilecekler, hatta ilk filme göre daha çevikler, güzel gözlerimiz bayram edecek :D

Cevap
(13-06-2013, 08:08 AM)Aldaríon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden tanımıyorduk Lena'yı,şimdi daha farklı gözle bakıyorum tabi.Bence ilk film kadar tutulmaz çünkü yönetmeni ve oyuncuların çoğunluğu değişti.Hele yönetmenin 3.yönetmenlik deneyimimi ne.Eva Green'i görmek benim için harika oldu tabi bayılıyorum kadına amma velakin dediğim gibi,film için olumlu düşünemeyeceğim.

Katılıyorum benim de bi beklentim yok ama yinede tatmin oluruz gibi en azından görselliğe doyucaz gibi.. Pers kralının sonunu görmek için bile izlerim bunu. Çok yanar dönerdi ilk filmde Biggrin

(13-06-2013, 04:02 PM)uncosonic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-06-2013, 04:00 PM)Disturbed Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

konu açılmıştı;
Rise of an Empire

oradada paylaşiyim ben

fragmandan anladığım kadarıyla spartalılar yine üstün askerler olarak gösterilecekler, hatta ilk filme göre daha çevikler, güzel gözlerimiz bayram edecek :D

İlk filmdeki gibi ters köşeye yatmasak iyi, bu sefer kesin bi zafer lazım bize! Biggrin

(13-06-2013, 05:26 AM)Gökbeyi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alışkın olduğumuz bir ses karşılıyor bizi, Lena Headey...

Bu 300den pek hoşlanmasam da itiraf ediyorum sırf Headey kısımlarını meraktan izlerim... Smile

Zaten fragmana bakılırsa diğer filme göre daha çok ön planda olucak gibi.. Bu sefer bi komploya gelmese bari Biggrin

Cevap
Spartalı komutanın pelerin rengi değişmiş benim gözüme de burası takıldı

Cevap

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  300 Spartalı Devam Filmi : Rise Of An Empire UncoSonic 108 40,751 05-08-2016, 01:04 AM
Son Yorum: kraken04
  The Hobbit: The Desolation of Smaug-Resmi Fragman Lord of Light 172 40,922 21-09-2014, 07:49 PM
Son Yorum: Joker
Film Fragman Sinister 68 24,667 06-05-2014, 08:58 PM
Son Yorum: Tunga Stark
  Recep İvedik 4 / Fragman Vamos Bien 24 7,314 25-01-2014, 07:34 PM
Son Yorum: RobertBaratheon.
  Thor:The Dark World Resmi Fragman Mimar Brandon Stark 30 8,772 25-11-2013, 10:10 PM
Son Yorum: Aviendha

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi