• Genel Forum kurallarını mutlaka okuyun.
  • Lütfen mesajlarınızda yazım kurallarına uyun.
  • Çeviri ekibine üyeler arıyoruz.
  • Spoiler içeren mesajlarda spoiler butonunu kullanın.
Hoşgeldin, Ziyaretçi: Giriş Yap Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeniden Merhaba

Thumb_up 
Merhaba Arkadaşlar :)
Daha önce forumda çeviriden sorumlu biriydim hatırlayan vardır belki :) Ünüversiteye girdiğim için uzun süre giremedim ancak yeniden dönüş kararı aldım. Bundan sonra yeniden vikiye madde eklemeye devam edeceğim :) Dorne Hanelerini çevirmeyi düşünüyoum bir yenileşme olacak orda ama sizlerin istekleri varsa bunları da sıraya almak isterim. Ayrıca aranızda çeviri grubuna katılmak isteyen varsa iletişime geçelim. Arkadaşlar özellikle bu sene ayrıntıları vikiye aktarmak istiyorum ve bu nedenle sizlerden de yardım bekliyorum :)
[-] Bu mesajı 4 üye beğendi:
  • Ar-Phazon, Bekir Cem , Gılgamış, Kuzeyin Koruyucusu

Cevap
(28-12-2016, 12:09 PM)Ulu_Kurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar :)
Daha önce forumda çeviriden sorumlu biriydim hatırlayan vardır belki :) Ünüversiteye girdiğim için uzun süre giremedim ancak yeniden dönüş kararı aldım. Bundan sonra yeniden vikiye madde eklemeye devam edeceğim :) Dorne Hanelerini çevirmeyi düşünüyoum bir yenileşme olacak orda ama sizlerin istekleri varsa bunları da sıraya almak isterim. Ayrıca aranızda çeviri grubuna katılmak isteyen varsa iletişime geçelim. Arkadaşlar özellikle bu sene ayrıntıları vikiye aktarmak istiyorum ve bu nedenle sizlerden de yardım bekliyorum :)

Baba meraba

Cevap
Merhaba dostum. Nehir topraklarınada bir el at sana zahmet. Wikide çok eksik var. Bende çeviri işlerine ve wiki bölümünde yardımcı olmak isterim.

Cevap
hg

...................

Cevap
Şerefler getirdiniz lordum!
[-] Bu mesajı 1 üye beğendi:
  • Ulu_Kurt

Cevap
Kardeş yaşıyon mu sen ???????? :///

Cevap
Hoşgeldin ve hoşgeldin

Cevap