6. kitap (Kış Rüzgarları) çıkış tarihi

Martin’e sordum daha bitirmedim diyor sen nereden buldun kitabı.

Senin tek gözün yok bilader elinde tutsa bile kitabı görmezsin.

Benim kapalı olan gözüm daha iyi görüyor önemli olan gönül gözü.

Vay be nostalji duygusu yaşattın. Bu tarz sazan avı yapanları en son 2008 yılında falan görmüştüm. Az mı heyecanlanmadık GTA4 yabancı ülkede çıktı oynadım beğendim yorumlarına…

@svurgun bende daha dün kesin dönüş yaptım.

Dev hizmetimi baltalamaya çalışan tipler görüyorum. İtibar etmeyin arkadaşlar, parayı yollayın siz. Gerisi bende evelallah.

Abi palavra sıkma ne GRRM ile konuşması. Yer mi bu insanlar bunu var git işine. @Euron

Bana bedava yolla kitabı reklamını yapayım herkes inansın.

Kendim reklamcıyım hadsiz. Sen mi benim reklamımı yapacaksın? Parasını yollasan bile kitap falan yok sana. Mention atma daha fazla banarım seni. Sitenin sahibi benim bilen bilir. Yeni üyesin belli. Eskilerden @catto vardır o bilir benim ne denli önemli biri olduğumu. @Euron

Eskilerden catto beni de iyi bilir ama ben onu pek sevmem. Artık yok buralarda ben geldiğim için kaçacak delik aradı.

@ummugulsum hanım’a sor o zaman @Euron

@heja hanım bilir o konuları ben bilmem geniz eti falan.

Bende Dream of Spring var. Değişelim mi?

Martin’i zorladım bana kitap ver diye, tehdit ettim. Kıllığına son kitabı verdi. Okusam bir türlü okumasam bir türlü. Ancak gene de sonunu okudum dayanamayıp kimin kral olduğunu biliyorum.

Summary

image

Ne sandınız?

Bu muhabbetleri özel mesajda yapsanız sevgili forumdaşlar? Başlığı takibe aldım, yazılan her mesajda bildirim geliyor, böyle muhabbetleri görünce büyük hayal kırıklığına uğruyorum…

Kitabın çıkış tarihi BELKİ sızdırılmış olabilir, diye bir haber var. KESİN OLMAMAKLA birlikte ekim ayında(hatta 6 ekim) kitap yayınlanabilirmiş, yine de GRRM’in bloğunda bir açıklama olmadığı için kesin doğru gözüyle bakamıyoruz.

Kaynak: http://www.ibtimes.com.au/winds-winter-another-release-date-suggests-september-1563974

10 sene sonraki 6 ekimdir o.

Olsun ya bana yine de çok uzun geliyor, yaz ortası olsa bari; daha Türkçe’ye çevirecekler. :stuck_out_tongue:

Yılbaşı hediyesi olarak okuruz artık.

Arkadaşlar soruyu 2014 te sormuşum işimdi girdim ilk defa frouma umutlara bak :slight_smile:

4 sene olmuş ya :smiley: Gene minik de olsa bir gelişme sayılır. :slight_smile:

@svurgun seni özlediğimi hatırladım :slight_smile: ve o Ümmügülsüm artık gelsin lütfen