6. kitap (Kış Rüzgarları) çıkış tarihi

Kitap şu tarihte çıkar laflarını çok duyduk, hep avucumuzu yaladık sonunda. Oluruna bırakın… Çıkarsa çıkar, çıkmazsa da çıkmaz. :slight_smile:

videoyu da seyredebilirsin burdan.

Aynen ya. 6. sezon başlamadan en azından ingilizcesi çıkar gibi bir umudum vardı :confused:

Kitabın ne durumda olduğu,ne zaman çıkacağı gibi konular Liam cunninghamı aşar gibime geliyo.

Kitap hala yarım derken, bitmediğini, hala yazmaya devam ettiğini(belki bitmek üzeredir) söylemeye çalışmış olabilir. (kendi de inanmadı .s)
Ama bu röportaj biraz korkutucu geldi, dizi kitap mitap beklemicek demek ki :confused:

Aynısını 2013’te de söylemiş. Liam bir nevi sallıyor yani.

We’re about to overtake the books, ingilizcesi iyi olanlar ne demek istiyor burada ??

Kitabı geçmek üzereyiz gibi birşey.

Okuduğum kitapları unuttum. Evet gerçekten unuttum neyin ne olduğunu. Ah be Corç…

Jon Snow bu kitapta veya 7 de ölürmü dersiniz yoksa sona mı kalır bana sona kalacakmış gibi geliyor ama bi sizlerede soriyim dedim

Ah be george bari ne kadar yazdığını söylesen. Bari onu desen.

george ölecek bence :smiley: biz de dizinin saçmalıklarına kalacağız :confused:

Kabak tadı verdi artık bu bekleme, bence GRRM de bilmiyor ne yapacağını, zaten yeni çıkacak kitaplar üzerinde başka yazarlarla beraber çalıştığını okumuştum, çok güzel bir kurgu ama olayların gelişmeleri bazen çok saçma oluyor yer yer, onu öldür bunu öldür nereye kadar, farklı olmak için saçmalayıp duruyor bence, millet cersei’yi sever oldu artık, nedeni ise tanıdık kimse kalmadı cersei tyrion ve dany’den başka, yaşlandığı için artık unutuyo yazdıklarını, birileri hatırlatınca yaw noldu bizim bran, brienne, sam, stannis falan deyince tekrar yazmaya başlıyor :smile:
Heralde ömrü yetmeyecek yazmaya, yetse bile saçma bi şekilde bitecek, sonuç ne olursa olsun çoğu insana göre sürpriz olmayacak artık, bence beklenti düştü.
Bi yerde okumuştum hepsinide öldürebilirim demiş, hemde kuyruklu yıldızı dünyaya çarptırarak :tongue:

2017 diye duydum :frowning:

Kanka kaynak??

Eğer bu haber doğruysa bu baya iyi bir gelişme. 2015 diyolar çıkış tarihine, ben daha geç bekliyordum.

kardeş sayfanın linkini paylaşır mısın?

iyi güzelde son kitabı beklemek ayrı bir zor olacak mecburen dizi kitapdan önce yayınlanacak ve 7. kitapdan spoiler yemiş olacaz

Çıktın artık şu kitap ya kafayı yiyecem

http://edebiyatparkuru.blogspot.com.tr/2014/10/game-of-thrones-ks-ruzgarlarnn-cks.html

2015 geldi hala bişey yok bro