7. Sezon Finali Yorumlarınız

Türkçe altyazılı versiyonu kaçta gelir tahminen?

S.a izlemişler hahaha

Lanet olsun ve lanet olsun

HOLY FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

ABİ NAPTINIZ!?!?!?!

Toplan toplan toplan. Çabuk hahahaha :smiley:

viserion’un mavi ateş saçması hoşuma gitti o kadar , tekrar izlenecek bölüm bile değil.

İLK DEFA ELİM AYAĞIM TİTRİYOR O NASIL FİNAL SAHNESİ

Arkadaşlar biri bana Aegon SAND’ı açıklayabilir mi?

Sand ne yahu? Rheager’in oğlu ama soyadı SAND?

Sinirlerim bozuldu.

Güzel sezon finali yapmışlar :D.

Sızan senaryonun gerçek olmasına rağmen o kadar zevkle izledim ki her ayrıntısı mükemmeldi, beğenmediğim tek nokta şeydi sanırım Rhaegar rolünün verildiği kişi ve son sahnede buz Viserion. Bana böyle çok kıyamet sonrası dandik filmleri anımsattı o sahne sanki görüntü kalitesi olarak çok fazla yapaylaşmış ve Viserion’un bu hali baya üzücüydü. :frowning:

dizinin başından beri beklediğim ne varsa resmen tek bölümde gerçekleşti. Inanılmaz bir bölümdüüüüü

Sızan senaryoyu da okusam da etkinlenmemek elde değil. Harika görsellik vardı harika.

Viserion’u böyle görmek çok acıttı bee.

SON 15 DAKİKAYI AĞZIM AÇIK İZLEDİĞİMİ FARK ETMEM İÇİN BÖLÜMÜN BİTMESİ GEREKTİ. RHAEGAR’I GÖRDÜĞÜM AN BAŞLADI ELLER TİTREMEYE. YA NE YAPTINIZ CİDDEN BUNUN ÜSTÜNE İNSAN BİR YIL BEKLEYEBİLİR Mİ?!

Baş yapıt beklemiyordum ama yine de daha iyi bir bölüm olmasını beklerdim finalin özellikle Rhaegar ve Lyanna’yı resmen geçiştirmişler

Dorne’da doğduğu için Dorne’daki piçlerin soyadı verilmiş burda dikkat çekmeye çalıştığı nokta zaten Dorne’da doğmuş olması Sam’in de araştırmaları arasında Dorne’da yapılmış gizli bir düğün de vardı o noktaya değinmek için güzel bir yol bence

Rheagar’ı başta Viserys sandım [emoji1]

Viserion dedik bağrımıza bastık ulan seni ne ettin öyle :frowning:

Sansa çok sinsisin :slight_smile:

Jamie Adamdır.

6 bölüm boyunca Tyrion pasifti ama bu bölümde Efsane.

Arya sen bir tanesin.

Bran Soğukkanlılığa devam

Night King Reyiz e laf yok

Ama o “Rheagar” i oynayan kimdi çıkaramadım hemde hiç yakışmamıştı.

Jon ve Dany e lafım yok zaten devam etsinler aynı şekilde

" Harbi lan. Sıçıp batırmışlar bari Blackfyre falan deselerdi" dedim fakat sonra aklıma gelenle ayıldım

Doğduğu yöreye yönelik de isim verilebiliyor. Mesela Elaena Targeryan Waters diyor piçlerine.

İyi izlemedin sanırım Sam açıkladı herşeyi

Kesinlikle katılıyorum. Çok saçma olmuş. Rheager’ı utanmasalar Dorne lu yapacaklar.

Sızan senaryoyu okumama rağmen dehşete düşürdü diyenler?? Jon’la Tyrion haklı. They’re fucked. Ya da Tyrion’la Aegon mu desem? Gittiler Jon’a vere vere aslında Dağ tarafından öldürülmüş ama hiçbir yerde ölü göremediğimiz çocuğun adını verdiler. Bütün sezon beklediğim epicboatscene bu mu dedirtti, hele ki misandei ve grey worm dan sonra. Yine de sahnenin akışına gitti diye düşünüyorum. Çok acıklıydı be. Geceyi halasıyla geçirdiğine mi yanarsın, iki taht rakibi olduklarına mı yanarsın…

O duygusal müzikle bir an dedim ki Theon gidiyor. Kalbim zıpladı resmen. Son anda adamı devirmesi iyi oldu. Bu dizi nasıl bu kadar nalet insanları sevdiriyor bize anlamıyorum. Yine de bana göre en kötü finaldi. Neden? Ne olacağını biliyorduk çünkü. 8. Sezon senaryosu sızmadı ama eninde sonunda sızacak. İsterseniz kendinizi zincirleyin arkadaşlar ama o sezon senaryosu okunmayacak!!!