7.Sezon Yarışması

Bildiğiniz gibi forumun en naif ve prenses üyesi @Starkgaryen in düzenlediği yarışı ben kazandım. Ve bu sebeple kendisi bana çok güzel bir t-shirt hediyye etdi. Taa Fransadan Azerbeycana yolladı. Çok beyendim. :star_struck: Bu vesileyle de artık her keslerden sakladığım çok gizli sırrım ortaya çıktı. Evet gizli bir Targaryenciyim. Teşekkürler güzel arkadaşım @Starkgaryen :relaxed:

ooo keyifle kullan :slight_smile: ehehhee gizli Targ ha bildiğimiz iyi oldu :smiley:

Vay bee forum aktif olsun diye fedakarlık yapmaktan çekinmiyor arkadaşımız. Helal olsun. Keşke daha önce üye olsaydım. 8. sezon için bir yarışma var mı ?

Teşekkürler. Ama şunu demeliyim ki Targcı olmakla Danyci olmak çok farklı şeyler.
Stannis The Mannis.

Anlıyorum. Ben de Starkçıyım ama Sansa’yı sevmem genel olarak :slight_smile:

Öncelikle iltifatlarin için tesekkürler :blush:
Rica ederim, begenmene çok sevindim. Yarismayi kazandin ve bu ödül senin hakkindi “gizli” Targci :grin:

@JoshFaraday Tesekkür ederim :blush:
8.sezon için de bir yarisma yapabilirim, bilmiyorum bakariz, henüz erken :slight_smile:

Sızan senaryoya bakıp üçkağıt yapılabilirdi aslında xd. Araya çaktırmamak için bazı yanlış tahminler de serpiştirilirdi.