8.Sezon 2019 Yılında Yayınlanabilir

8.sezon 2018 yerine 2019 yılında yayınlanabilirmiş. Ayrıca spin-offlar GOT’un son sezonu yayınlanmadan başlamayacakmış.

Kaynak: http://ew.com/tv/2017/06/02/game-of-thrones-prequel-final-season-interview/

Bakalım spin off diziyi hangi konu üzerine çekecekler. Bence gaspçının savaşını çekerler. Tywin Lannister ın Jaime nin ve diğer birçok karakterin gençlik halini kimler oynayacak çok merak ediyorum.

Gaspçının savaşını çekeceklerini sanmıyorum. GRRM buz ve ateşin şarkısı bittiğinde Robert’ın İsyanı hakkında tüm önemli noktaları bileceğimizi söyledi, bu sebeple onun spin-offuna sıcak bakmıyor.

Arada kalan boşlukta belki kitap serisi tamamlanabilir ama söz konusu George R.R. Martin olunca uçuk bi iddia.

George reis kitabı aradan çıkarsa çok güzel olur.

2019 mu? Hiç yayınlamasınlar daha iyi!

Ne 2019’u yav lütfen artık dizi hemen bitsin ve spin-offlara geçelim. Aşırı heyecanlandırıyor beni bu proje. Bir de acaba mini dizi şeklinde mi olacaklar onu çok merak ettim

George için zaman kazandırmaya çalışıyorlar galiba :smiley:

Bu sene 2-3 ay geç yayınladıkları için dizinin bazı kısımlarını unutmuştum , özellikle bakmam gerekti bir iki şeye .
1 sene geç gelirse adını bile unutturum reset atar beynim :smiley:

Spin off Dunk ve Egg büyük ihtimal.

O da olmayacakmış. Çünkü GRRM Dunk&Egg kitap serisini tamamlamadan spin-off’unun çekilmesini istemiyormuş.

Çok uzak bir tarih. 2018’de çıksın ve bitsin işte. Spin-offlar’a geçelim hemen.