8. Sezon Sızıntılarına ve Doğruluğuna Dair Açıklama. SPOİLER İÇERİĞİ YOKTUR:

Zaten bu durumda gece nöbetçiliğinin bile kalacağını düşünmüyorum. Eğer Sam Akgezenleri sonsuza kadar yok etmenin bir yolunu bulursa ortada ne Akgezen kalacak ne de yabanıl sorunu. Hem kışı Akgezenler getiriyor teorisine dayanırsak böyle de olacak. Son kitabın adı boşu boşuna Bahar Rüyası olmayabilir. Akgezenler tamamen yok olacaktır.

Sonuna kadar katılıyorum sana.
Jon’un Targaryen çıkması bana da çok gereksiz geliyor üstüne bir de halasıyla seviştirdiler.Sonra bir de Jon gerçeği öğrenecek ve pembe dizi izleyeceğiz.Yok sen aslında halammışsın ben ne yaptım fln.Şuan bile midem bulanmaya başladı.
Keşke Ned’in Ashara’dan olan oğlu fln olsaydı.Targaryen olması seriyi bozan bir detay gibi geliyor.Bilmiyorum hoşuma gitmiyor bu durum.Keşke Martin daha farklı yapsaydı o kısmı.:/Bir de böyle iki sezondur işliyorlar bu olayı.İki sezondur aynı malzemeyi kullanıyorlar ve bizi şaşırttıklarını sanıyorlar.Önce: ‘Jon aslında Ned’in oğlu değil Lyanna ve Rhaegar’ın piçi.’ Sonra bu sezonda:'yok aslında piç değil gerçek Targaryen.'Yetti artık.Anladık.Bir de bana bu durum çok kötü bir detay olarak geldiği için iki sezondur aynı şeye katlanmaktan gına geldi.
Ve evet Jon’un ait olduğu yer gerçekten Özgür Halk.Her şeyiyle gerçek kuzeye ait.

Kitapta fa targ çıkacak, en başından beri yazarın planladığı şey bu ki tüm olay, prensin ned’in kardeşini kaçırması üzerine kurulup başlamış, yani GEREKSİZ dediğin şey olayın ANA TEMALARINDAN biri. :smiley:

hbo’nun acıklama yapıp sızan senaryoyu yalanladıgını soyleyenler var bunu duyanlar gorenler kaynak paylasabılırmi ?

Senaryo fake veya gercek olsa bile hbo tabiki yalanliyacaktir.yaptiklari aciklama bir fark yaratmaz

HBO veya herhangi birisi bu senaryoyu yalanlamadı. Ama gerçek olsa bile (ki düşük ihtimal) yalanlayacaklarını sanmıyorum. Görmezden gelmeyi tercih ediyorlar. Bu arada senaryo yazıldı mı yazılmadı mı diye düşünenler için, senaryo yazıldı. HBO programlama müdürü Casey Bloys, senaryonun yazımının nihayet bittiğini 29 Ağustos tarihinde açıklamış.
Kaynak: https://winteriscoming.net/2017/08/29/hbo-president-game-thrones-season-8-may-not-debut-early-2019/

Şöyle bir şey var, biliyorsunuz ki Rhaegar Targaryen’ı oynayacak kişinin Wilf Scolding yerine Devin Oliver olduğunu düşünmüştük hep. Çünkü oldukça büyük kanıtlar vardı hatta Devin instasnap bile atmıştı Rhaegar olduğuna dair. Sanıyorum ki GoT ekibi hedef değiştirmek için böyle bir politika uyguladı. E belki de yeni sezon için de bu politikayı uyguluyordur. Çünkü 7. sezon sızdığı için tüm bölümlerin konusu biliyordu. Hayranların normalde ölüp ölüp dirileceği bölümler önceden bilindiği için normal karşılandı hatta kabul edin neredeyse tüm forum üyeleri de buna dahil. Öyle umuyorum ki GoT ekibi gelecek sezon için kolları sıvadı ve önceden internete sahte bir senaryo salıp hayranların farklı düşünmesini sağladı. Böylece gerçek senaryonun gösterileceği bölümlerde herkes CİDDİ MANADA dehşete düşecek ve 6. , 7. sezonda yapılan hata 8. sezonda yapılmamış olacak.

Milletin işi gücü yok nelerle uğraşıyo ya :smiley: Senaryoyu okuyunca bu ne biçim son diye sinirlenmiştim baya yüreğime su serpildi.